Візуальний апокаліпсис

З цими святами дуже хочеться якоїсь музики або чогось такого… ммм! Чи не так?

Музику пропонувати не буду, натомість хочу потішити вас новим висером Сергія Пастуха, єдиної людини, яка знається на візуальних шедеврах як ніхто інший.  А те, що звучить з колонок чи динаміків вимкніть, бо від нього  починає йти кров не лише з вух, а ще й з очей.

Одразу додам, що не знаю, хто така ця Матрьона Калініна, але мені здається, що це продюсер Пастуха нарешті зробив операцію зі зміни статі.

14 відповідей “Візуальний апокаліпсис”

 1. Oka коментує:

  Клип выглядит так – заберите у режиссера ножницы.

    Oka

  • Вікторія коментує:

   пастух органічно вигладав би в маски-шоу. й вирізати нічого не довелось би… та й його супутниця якась занадто фейкова, чи що?

     Вікторія

 2. ДідоАндрон коментує:

  Йо..ні канфєтки.. Не знаю хто кому там заплатив, пастух прінцесі чи прінцеса пастуху.. Але в випадку першому “то ж нада так любіть дєньгі” в випадку другому “то ж нада так нілюбіть деньгі”.. Хоча чого я вотово “Дурак дурака відіт ісдаліка”

    ДідоАндрон

  • ДідоАндрон коментує:

   Поки писав перепутав перший і другий випадок, тре переставити місцями.. Хоча зрештою, чо я парюсь.. Воно на одно виходить

     ДідоАндрон

 3. Павло коментує:

  “Эта вещь посильней Фауста будет” (с)

    Павло

 4. Oh-ho-ho коментує:

  єнто просто ппц, товарищі!!!
  це якесь жахіття серед білого дня…
  А ЦЯ МАТРЬОНА МЕНІ ЗДАЄТЬСЯ МУЖИК – НУ ЧИ КОЛИСЬ НИМ БУВ, БО ЯКЕСЬ ВОНО НЕЗГРАБНЕ.
  вона, він, воно… та пофіг, бо це просто бридко…

    Oh-ho-ho

 5. Аня коментує:

  как же бедно и жлобско… набрали дорогой техники и дорогих шмоток и не знали куда все это втулить((( не знают, где камера находится или косить сейчас модно? Короче, у меня стресс до конца жизни…

    Аня

 6. омг коментує:

  а у него во всех клипах фишка – вкамеру не смотрим, имитируем косоглазие

    омг

 7. Моріка коментує:

  Госпаді! Який мрак!
  А в нього що ще якісь кліпи є?

    Моріка

 8. moriko коментує:

  А Що то за Йетi в блискiтках мерехтить у них час вiд часу?!
  що воно цим хотiло сказати, може хто пояснить менi))

    moriko

 9. moriko коментує:

  якась псевдопародiя на оперету чи що..

    moriko

 10. olga коментує:

  Ну,что сказать?Престарелая баба, после показа мод (судя по их внешнему виду мирового),пристает к мальчику-гею и просит у него ночь любви.(?) Высокие отношения!!!! Экспрессивно!!!! Куда катится наш мир?Прочитайте о Содоме и Гоморе: вывод – Апокалипсис рядом…Кстати,это видео можно выложить на Ю-Тюбе с подписью “самое смешное видео”.Отправила это произведение искусства своим друзьям с США и Франции. Они просто порвали животы от смеха, просили высылать еще похожие рагулизмы, они поделятся ими с другими…Ну, хоть в чем то польза,хотя и такая сомнительная.Странно, что этим людям нравится то,чем они занимаются!!!!!!

    olga

 11. Вікторія коментує:

  вона не того хлопця просить, щоб дав. пастух у профіль – це ж губате бабисько! він явно більше 10 кг не підніме… створювати з ним сімю – це ж фейл тотальний! хто на нього, такого потенційного гомо-невдаху, захоче дивитися? Висновок: якби Пастух спустив губи, то й кліп був би нічогенький.

    Вікторія

  • Вікторія коментує:

   кліп рівня новорічного мюзиклу для маси, але все одно співачка-овца виглядає краще за пастуха, так само як Монро – за Колєду.

     Вікторія

Коментувати Скасувати відповідь

Напишіть відгук