Як живе скандальна очільниця Слов’янська на зарплату в п’ять …

Знаєте, що я все-таки ціную у вітчизняних політиках? Оцю неймовірну і непереможну тягу до прекрасного, хай навіть і безглуздого. От Неля Штепа, схоже, живе у реквізитній фільму “12 стільців” і що? Кра-со-та! Зна-ме-ни-то!

Але відкрию вам таємницю, вся ця краса не просто так. Мер Славянська Неля Штепа насправді не мер. Вона імператриця і королева. Причому така що великодушно сказати, що “Я такая же как вы. Я колхозница”. Ну але потім додати, що “Я все равно осталась королева”. Жаль, що позувати все-таки пані Штепа обирає з кімнатним песиком, а не з коровою, наприклад. Вйшло б набагато гармонійніше. Відео взяла у slavua, але спеціально для вас скоротила до найпрекраснішого.

Так що всі ці рябі помости під камін, блискучі стелі і неймовірні архітектурні форми не просто так.

І тут хочеться викласти ще одне відео. Яке повністю розкриває тему імператриці і її доходів у 800 гривень авансу, 4100 гривень зарплатні, а ще надбавки і премії 100% (і я розумію, що премія це така ж регулярна виплата, бо працює мер охуєнно, то чого ж не платити). Хоча все-таки правда криється у скромній фразі “Не секрет, что каждый, кто идёт в мэры, весь бизнес, что был у него, он передаёт своей семье”. Якій саме сім’ї будемо лише здогадуватись.

Оригінал: ragu.li

Напишіть відгук