Плов з огірками як національна тайська їжа

Я не пишу тут ніколи про приватні речі, але іноді стикашся з таким жлобством в обслуговуванні, що хочеться використати той ресурс, до якого маєш доступ. Так от, бізнес в Україні такий прекрасний, що деякі контори примудряються продавати пересмажену свинину з огірками і рисом під виглядом отого, що на картинці зправа.

Принаймні в онлайн-ресторані Бімі Намоно (biminamono.com.ua) вважають, що те, що вони рекламують і те, що нам привезли, це одне і те ж. Бльо.

Вибачте за бабську істерику, але країна має знати своїх героїв.

2 відповідей “Плов з огірками як національна тайська їжа”

 1. andrew коментує:

  подорожуючи Тайландом та Малайзією, за пів року багато чого скоштував – тайську, індійську, китайську їжу. Переважно харчувалися в кафешках. Їжа надзвичайно смачна, і всього за 10-15грн (середня ціна за порцію)ми получали повну тарілку їжі (я люблю великі порції, но там я просто набивав жулудок на максимум)))

  Вертаючись додому я почав цікавитися чи у нас є кафешки які готують цю смакотень. Відвідавши три заклади які, як заявляють, що спеціалізуються саме по тейсько-китайській кухні, я просто подумав, що я в Тайланд ніколи б не поїхав якби спочатку відвідав ці заклади. Це просто паплюження тайської кухні. Макарони навіть не рисові, що вже говорити про різьноманітні тайські травки які мають там бути. Щоб хоч якийсь смак надати цій їжі вони пропонують на вибір кетчуп чи гірчицю.

  Це просто жах, якщо б вони хоч на половину постаралися відтворити ці страви, зірвали б джекпот. Моя жінка за 2-3 сеанси сама готовила, а то й смачніше ніж в тайських кафешках. Нічого складного, лиш би бажання.

    andrew

 2. Не дивуюсь коментує:

  В одному київському ресторані, де люблять тусуватись круті і стоїть багато дорогих авто, ризотто – це недоварений рис, посипаний тертим сиром.
  А чеки там від 700 грн.

    Не дивуюсь

Коментувати Скасувати відповідь

Напишіть відгук