Еволюція національних костюмів для конкурсів краси

Ну що, скоро українка змагатиметься за титул найкрасивішої у світі. Якщо що, то я вболіваю, бо вона мені свого часу сподобалася (зокрема відсутністю “сучого виразу” на обличчі, як це типово для більшості переможниць вітчизняних конкурсів краси). Я вболіваю, але… От шо це за сукня така? Хочеться одразу повідпорювати половину деталей.

А оця нашивка взагалі нагадує ось шо. Вибачайте)

З іншого боку, національний костюм дещо компенсує переляк.

Хоча зазвичай ми славимося епічними витворами. Хочеться навіть нагадати вам старий текст, якй я колись писала:

Щороку Саша Ніколаєнко обирає одну “найкрасивішу” українку для участі у конкурсі “Міс Всесвіт”, а потім ця  щасливиця їде на конкурс в далекі краї. Так як в тих далеких краях вона представляє Україну, то обов’язковою умовою є наявність сукні чи костюму, стилізованих під українське вбрання. За три останні роки на конкурс поїхала Інна Цимбалюк з тортом на голові і іконою на пузі, Людмила Бікмулліна з цвіточкамі на гостроносих тухлях і спідницею, що робить стегна втричі ширшими і Елеонора Масалаб в незмінному корсеті, рюшах і чоботях з троєщинського ринку.

І я вже проклинала незмінного дизайнера національних костюмів (о кто же ето?) Діану Дорожкіну, за те, що представляє українок за тим же шаблоном, за яким їх помилково і  сприймають і тому продожують їхати сюди секс-туристи, аж сьогодні побачила національний український костюм, розроблений іншим дизайнером.

Це якась царєвна-лєбєдь з вивихом правої руки, а такий образ ніколи не був притаманний нашій культурі. Та й відфотошопили Коц-Готліб (це прізвище міс) знатно. Для тих, хто не в курсі, даю для порівняння фотографії Христі в реальному житті.

Вніманіє вопрос – які в нас шанси взяти перше місце на конкурсі?

4 відповідей “Еволюція національних костюмів для конкурсів краси”

 1. Вікторія коментує:

  ромби дуже личать до її обличчя, так, що сподіваємося, місце третє буде наше. Царівна – лебідь – це справді нетипово для нашої культури. Але чому дизайнерам настільки бракує і смаку, й елементарного почуття глузду? на це питання я шукаю відповідь, відколи мені виповнилося 18років.

    Вікторія

 2. frosya коментує:

  как-то даже удивительно – и костюм, и девочка симпатичные

    frosya

 3. Оленка коментує:

  Цього року справді чудове національне вбрання.

    Оленка

 4. narvana коментує:

  Дуже красива.

    narvana

Коментувати Скасувати відповідь

Напишіть відгук