Телезірка: найкращі

Знаєте, чесно, я навіть спробувала подивитися всю церемонію. Не змогла. По-перше, не розумію, хто той клоун, який був ведучим на пару з Ольгою Фреймут і чому він взагалі може бути популярним (інакше як його туди поставили) з такою манерою триматися і промовляти слова. По-друге, “іх-хі, хха-ха, ііі-іі”. Ну ті, хто бачили зрозуміють, ті, хто не бачили, краще й не знати. По-третє, краса. Можна заробити рак очей.

Тож премія переконала мене у тому, що я правильно роблю, що не дивлюся телевізор, а дивлюся веселі картинки без звуку, бо до картинок можна приписати будь-яку озвучку що я зараз і зроблю.

Бідний хлопчик, таке враження, що він іде на Голгофу, з іншого боку, а яким може бути враження, якщо його міцно тримає Кароліна, яка виглядає кремезнішою за хлопчика.

“Голову треба розвивати, а не завивати”, це правило не для цієї леді. Вона, здається, не знає зупину. І неймовірні хвилі на голові, і квітка у центрі сукні, і яскраво, і блиску трохи є.

Я зкого боку не глянь, усе гарно!

Маша Єфросиніна чомусь вирішила, що білизна напоказ уже модно.

Правда, якщо ти Маша Єфросиніна, такий модний експеримент виглядає не так лажово, як у інших жертв моди.

Руслана знову вигулькнула на зірковому небосхилі.

Не скажу, щоб Оксана Марченко завжди була еталоном (самі лише помаранчеві шорти чого вартують!), але на цьому знімку ми бачимо жінок одного віку, а так і не скажеш.

Печаль з відливами.

На цій фото, якщо дуже добре придивитися, можна знайти Наталку Розинську.

Давайте я вам спрощу завдання. От так подивитися якщо, то й не скажеш, що Наталка уже влаштувала своє приватне життя. Чи це просто інерція?

Ані Лорак у новому сценічному образі виглядала так, ніби її привесли просто з якогось лісу, де вона блукала у нічній сорочці і першому, що потрапила під руку.

Аліна Завальска отримує приз за нанейзрозумілішу конструкцію вбрання з усіх побачених мною на вечірці.

О! Ще одна Місіс. Я так гляну, то зараз не лише стрічки модно носити з собою на люди, а ще й накладні соски у комплекті. Чи це у неї просто така конструкція грудей. Безумовно справжніх.

Ну а взагалі ще було багато різних матрьошок.

фото (с) mediananny, mainpeople, bestin, story

2 відповідей “Телезірка: найкращі”

  1. panyura коментує:

    Цицькопарад! Навіть Ектор з притрушеною втрапили сюди!

      panyura

  2. ната коментує:

    регочу))))))))))))))))))

      ната

Коментувати Скасувати відповідь

Напишіть відгук