Vivа Найкрасивіші: версія рагу.лів

Церемонія премії “Віва Найкрасивіші” цього року теж не підкачала. Тему цицьок розкрито, хоча я б не сказала, що вдало. Якщо ви морально до цього готові, запрошую читати далі (хоча не впевнена чи я готова морально усе це коментувати).

Ну бо як скажете коментувати такі модні експерименти. Якщо відкинути той фактор, що публіка активно готується до такого плану подій (інакше б у них не виходило так жахливо), то скидається на те, що ж сукнею сталася якась прикрість і її власниця спробувала прикритися слюнявчиком з перлів.

Окремо хочеться відмітити головного редактора “Віви”. Точніше навіть не редактора, а її підлеглих, які виставили це фото на сайт на ще й підписали “Головний редактор у приголомшливому вбранні”. Тут одне з двох: або вони не бояться тролити свою шефиню, яка не вміє адекватно оцінювати себе у дзеркалі, але здоровий глузд остаточно втрачено і таким чином їй намагаються полестити. Причому, зважаючи на опис “Иванна появилась на красной дорожке в невероятно женственном прозрачном шифоновом платье с ассиметричными бантами в лиловых тонах, под которым виднелся черный гипюровый комбинезон“, мені здається, що це все-таки другий варіант. О оцей зворот “віднєлса комбінєзон”. Аааааа! Там ще до всього і комбінезон є?!  Нащо? Щоб “віднєлса”? О_о.

Хоча зрештою навіть у такому вбранні прийти на цей захід було не страшно, бо серед нашого бомонду достатньо міських божевільних, які прагнуть перетягнути увагу на себе усіма силами. Лада Лузіна зробила ще один крок у напрямку перетворення ворони на метелика, метелик вийшов вкрай депресивний.

У Наталки Окунської в житті два основні заняття: публічно воювати з Сергієм Власенком і шукати нових жертв, виставляючи войовничо груди. Причому груди самі по собі такі войовничі, що просто з’їдають прикрасу, яка мала б елегантно доповнювати сукню.

А брови! Брови лізуть все вище і вище, і вище!

Наша Снігурка. Старалася, підбирала комплект. Щоправда не вдалося знайти взуття потрібного розміру, тому пальці загрозливо нависають над червоною доріжкою. Зате взуття гармонійно поєднується з діадемою!

Володимир Буланьков. Мені він і без того не дуже подобається, а від цього піджака взагалі починаєтся морська хвороба, образно висловлюючись.

Даша вкотре приходить у сукні від Дорожкіної (а ці сукні її аж ні разу не прикрашають), яку та, здається, пошила з мереживних серветок, що дісталися від прабабусі. Серветок не вистачило, тому сукня так чудернацько виглядає внизу.

Наречена Дракули. Влада знову виходить на полювання. Прізвище не підписую, бо з нею не розберешся.

Ще одна наречена. Тут мене особливо привабили два аспекти. Перший – колір губ. Таке враження, що перед виходом на червому доріжку Світлана (її ж так тепер звати?) поїла землі.

Друге – це оцей неочікуваний серед нашого бомонду трюк. “Ви не думайте, що якщо у мене довга сукня, то я нічого вам не покажу”. І так “Хуяк!”

Маша, здається, вдягла утягуючу білизну (яка їх не потрібна) на, а не під сукню. Ну принаймні так виглядає.

Аліна Гросу. Одразу видно, що юна бджілка добре вчилася у свого ментора Ірини Білик. Скоро буде виглядати на той же вік.

Білі ходоки з “Гри престолів” заїхали в гості на Україну. Ой, що це, за рюшами, хутром і щедро розвішанним неохайним волоссям я бачу труси? Ой ти моя, манюня, зробила все, щоб заховати найдорожче, а не вийшло. Ну нічого. Наступного разу треба просто попросити, щоб дизайнер костюму адекватніше використовував тканину.

Фєдя. За рік перейшов від іміджа невмитого “домовьонка Кузі” до аж надто відпідорашеної (вибачте, українського аналога не знайду) зірки.

Ну і як же без ноги Анджеліни Джолі. У нас навіть крутіше, бо цілий комплект: нога Анджеліна з пузом Денні де Віто.

На цьому першу частину (а це була лише половина) огляду я закінчую і хочу сказати, що на фоні всієї цієї краси навіть Камалія виглядала ледь не еталоном. Не знаю, хто ті стилісти, які змусили її відмовитися від блискучих сукон з шаленими вирізами та порнотуфлів (або хоча б заховали їх під сукнею) і ті візажисти, які відібрали у неї блискітки і жахливі помади, але якщо так піде і далі, то Камалія має шанс стати ковтком свіжого повітря на фоні нашого бомонду. Бгг. Я сама в це не вірю:)

фото © mainpeople, bestin.ua, viva, e-motion.tochka.net

14 відповідей “Vivа Найкрасивіші: версія рагу.лів”

 1. kbz коментує:

  Камалия просто роскошна, на деюсь, у нее хватит ума придерживаться этого стиля.

    kbz

 2. Ll коментує:

  Камалія порадувала) після попередніх світлин – очі відпочили)

    Ll

 3. Натуся коментує:

  Єбать ту Люсю! І це тільки половина? Я етого нє винєсу…
  Стільки краси зранку. Мені ж працювать ще потрібно.

    Натуся

 4. palazhka коментує:

  Мені на епатаж Лузіної похуй. Єдине – хай щось зробить з хвостиком своєї коси, бридко виглядає.
  А ще ось – ручки-лапки
  http://gazeta.ua/ru/articles/celebrities/_krasnaya-dorozhka-viva-samye-krasivye-sobko-porazila-glubokim-dekolte-a-luzina-p/485317#photo-7

    palazhka

 5. Fasolia коментує:

  Окунська виглядає, як інопланетянин з Роузвелл.

    Fasolia

 6. Ксенія коментує:

  Капут, брови Окунської тепер переслідуватимуть мене скрізь! А Аліночка Гросу – така нічогенька потаскана жіночка бальзаківського віку. Не так? Ой, вибачаюся, 17 років?

    Ксенія

 7. mylima_kale коментує:

  каждый раз поражаюсь, насколько нефотогенична собко. а ведь в жизни достаточно приятная и симпатичная. но, увы, ни одной фотографии нет, на которой она бы выглядела хотя бы “нормально”.

    mylima_kale

 8. Ганко коментує:

  У Вольнової цицьки знову в тій самій знаменитій конфігурації. По ходу, це їхній натуральний вигляд

    Ганко

 9. Ljalja-Olja коментує:

  Народ вже не знає як би то виділитися. І замість того, щоб одягати щось таке, щоб їм пасувало, шукають якісь “епатажні” тряпочки. Он Вольнова ніяк взуття по формі ноги не підбере. Жесць, коротше. Мені тепер не тільки брови Окунської, а ще й сукня Влади, що злилася з фоном, мертвий похоронний метелик Лузіної, жахлива Собко і всі інші будуть в очах колейдоскоп творити. Аби ж не зригатися до кінця дня

    Ljalja-Olja

 10. saga коментує:

  у дами зі слюнявчиком з перлів, якесь дивне декольте. як дірка

    saga

 11. Ket коментує:

  сиськи съели ожерелье))))я плачу

    Ket

 12. Харкуша коментує:

  Ні, Каналія з платтям вновь пролетіла. Так, це краще, ніж завжди, але валікі з тканини на груді і жопє не відволікають від оних а добавляють дамам вєсу в груді і жопє. А при апєтітностях Каналії то лишнє.
  До цвєта плаття і макіяжа претензій нема- і правда, растьот над собой.

    Харкуша

 13. сью коментує:

  Камалія несподівано порадувала, так їй набагато краще! Правда на червону доріжку вдягати сукню червоних відтінків не дуже правильно, але то вже дрібниці)

    сью

 14. panyura коментує:

  Бляяяяяя! Чувак з цицьками то мощ! Окунській тугенько стягнули шкіру на потилиці. А Влада дуже добре підійшла б на роль одної з тьолок Дракули у фільмі Ван Хельсінг. Навіть костюм не тра підбирати.

    panyura

Коментувати Скасувати відповідь

Напишіть відгук