Краса і стиль

Хотіла давно написати – чесно-чесно, я не шукаю спеціально рагу.лів, вони самі мене якось знаходять. Ну от, наприклад, я тут побачила у фейсбуку рекламний пост соціального проекту, який обіцяє “Красоту и стиль сделать доступными в жизни реальной женщины, будь-то мама, жена или бизнес леди“.

Ну ви розумієте, логічно, що я зайшла подивитися. Не буду писати назву соціального проектуа, покажу лише фоточки тих, хто вже отримав таємні знання про те, що таке краса і стиль. Слів бракує. Особливо красу підкреслює вишукане оформлення фотографії.

Це разом, але є ще й окремо.

Вони там писали тільки про жінок, але я не можу повірити, що на цьому знімку руку не доклали і до чоловіка. Як елегантно розкладене волосся у нього по лобі.

Отакоє. Ну, хто хоче взяти участь у цьому соціальному проекті?

2 відповідей “Краса і стиль”

  1. Irma коментує:

    Вот смотрю я на фото (фото №3) – как по мне, женщина намного гармоничней в своем первом образе, чем в том, который предложили “стылисты” соцпроекта. Надо было разместить их фото слева – в полный рост. Может быть “стылисты” побоялись, что женщины, даже без косметики, в своем обычном образе – будут намного лучше и краше чем в их лахмотьях

      Irma

  2. Mo коментує:

    я читаю ” кака i cтиль”)))

      Mo

Коментувати Скасувати відповідь

Напишіть відгук