Підсумки року від Е до Й

Отже продовжуємо підсумки року.

E

Еліта армії. У нашій державі ніби й люблять все елітне та гламурне і готові просирати на це величезні бюджети, а от на армію не вистачає. Солдати навчального центру сухопутних військ у футболках з хом’ячками на 5 розмірів менших ніж потрібно навіть через півроку не виходять у  мене з голови.

 

якось на хрещатик
маршем на футбол
привезли солдатів
президентський полк

хлопці як соколи
або як орли
всі вони “під нолик”
стрижені були

а щоб не лякали
виглядом своїм
видали цікаву
уніформу їм

шорти, тапки, майки
різних кольорів
ніби геїв зграйка
лиш без прапорів

що тут говорити?
просто сміх і гріх
армії еліта
шокувала всіх…

Етика. Цього року завдяки Наталці Розинський я отримала феноменальний урок етики. От же ж знається дама на тому, що етично, а що ні.

Є

Євро 2012. Ну звичайно ж! Як я можу не згадати про Євро? Я його чекала з острахом, це був неймовірний розпил бабла і, головне, що розпил продовжується. Одним словом є, що згадати, а головне я для цього всього знайшла свій неповторний символ!

 

Євробачення. В принципі, це явище ми маємо щороку, але саме у 2012 нам довелося пережити відбір на Євробачення двічі. А це нелегка справа, скажу я вам, навіть незважаючи на те, що один раз це було на початку року, а другий – в кінці, бо обидва рази йобаного стида вистачало.

Ж

Жінка-кішка. Я не знаю як її звати, але спеціально завела під неї тег. Записую її як “жінка-кішка”, але думаю, що з часом любов до пластичної хірургії відкриє нам і інші її цікаві сторони, особливо в той момент, коли ніс остаточно зникне з її обличчя.

З

Засмага. Це те, що може автоматично виділити вас у натовпі і зробити цікавими для такого передового змі, як рагу.лі. Власниця гуталінової фабрики (вочевидь) Каріна Сафарова.

Зелена столиця не така вже й зелена. Це сумно.

Злив. Цього року я дізналася, що не всі наші чиновники вміють зливати за собою воду. Що тоді від них очікувати у складніших справах?

Знешкодження бомби. Закликаю вас бути уважнішими до того, що відбувається навколо вас. От мій колега був і відзняв прекрасне відео про знешкодження бомби. З такими професіоналами мені не страшно жити в нашій державі.

И

“И” я поки що пропущу, нижче прочитаєте чому.

І

Іво Бобул, а точніше його іменний номер – це одна з моїх найулюбленіших знахідок цього року. Ну просто люкс! Дуже хочу поїхати туди якось, прокинутися серед ночі і подумати, що у куточку дійсно стоїть Іво Бобул!

Інгліш став дуже популярним під час Євро. Лінгвоінвалідів у нас завжди було достатньо (у нас навіть є така рубрика), але чемпіонат виявив найдзвичайну їхню концентрацію.

А відео про “е футбол” cтало родзинкою, яка довершила і без того ідеальний пиздець.

Іріша Блохіна повернулася до України, де всього добилася сама. В Америці вона теж всього добилася сама і про її потужну кар’єру я і написала невеличкий пост (а потім його багато хто передруковував без лінків на рагу.лі).

И, Ї, Й

Ці  букви почергово спадають на думку коли читаєш (або перечитуєш) рагу.лі. От наприклад.

“Иииииии…” як реакція на відео про друзів Санатана.

“Їбанутись!” при перегляді робіт з конкурсу перукарської майстерності.

“Йобаний стид!” після перегляду відео, де Тігіпко приліплює жвачку під стіл.

відео © 5 канал via censor.net.ua


Коментувати Скасувати відповідь

Open bundled references in tabs:

Напишіть відгук