Підсумки року від А до Д

Рік добігає кінця і я теж захотіла зробити серію підсумкових постів року. Рагулів року ми будемо обирати вже у 2013, а от про те, що мені найбільше запам’яталося в цьому році, напишу сьогодні і завтра. Писатиму в алфавітному порядку, бо так легше все згрупувати.

А

Анжеліка і її будуар. Іноді дуже цікаво подивитися на те, як і чим живуть наші люди, а живуть вони часом просто шизофренічно.

Анжеліка з міста Свердловськ не просто відкріла нові стандарти у оформленні інтер’єрів, але ще й показала, що світ можна бачити лише через один-єдиний фільтр “всі бидло”.

Впевнена, що ви не змогли додивитисяце відео до кінця, але все ж зацінили, що з допомогою Анжеліки, яка не втомлюється повторювати слово “бидло” я елегантно вас підвела до букви

Б

“Багаті теж плачуть”. На мою думку це реаліті-шоу так і не змогло переконати широку публіку у тому, що багатим теж важко.

Зате змогло показати, що тупість не стає на заваді на шляху до багатства.

Бали. Бали стали такою традиційною розвагою українців, що довелося навіть виділити під них окрему категорію, щоб легше було спростерігати за еволюцією цього виду заходів. Наразі очевидно, що балами в нашій країні може стати практично все, головне, щоб був якийсь відсоток дам у блискучих сукнях…

… і танці.

“Богиня шопінгу”. Я полюбила цей телепродукт з першого погляду хоча б за те, що він допомагає більше дізнатися про тих дам, які до цього були безіменними на сторінках цього блогу. Я дізналася більше і про Кароліну Колєду та моветон.

І про Анастасію Нечипоренко, яку давно полюбила за її губи.

І про чудіщє із чудіщ Кароліну Руффо.

До того ж завдяки “Богині шопінгу” у нас з’явилася нова категорія постів “Просто богиня”. Ура!

В

Вибори породили немало мемів і інших менш приємних речей. Взагалі про них можна було створити окремий підпроект рагу.лів, але все ж я намагалася не дуже занурюватися у цю тематику. Стримуватися було важко, бо такий рак мозку неможливо було ігнорувати. Особливо мені подобалися рекламно-пісенні відеоролики.

Ось вам непісенне немистецтво.

Ось комуністична партія, яка така смішна сама по собі, що її навіть не вийде спародіювати.

А ось геніальні рими від Партії Регіонів. Моя улюблена пара – “провокації/нас”.

Г

Геї. Цього року наші законотворці дуже смішно боролися з геями.

є у нас в верховній раді
депутат вадим
і активності припадок
ставсь недавно з ним

захищав російську мову
був гучний скандал
а тепер вчепивсь до слова
“гомосексуал”

виникла така ідея
у його умі
шоб заборонить про геїв
згадувати в змі…

Гривня майже не втратила за рік своїх позицій і я думаю, що цим ми в першу чергу завдячуємо пісні про золотий дощ, а також тому як завзято її поширював НацБанк.

ГМО-краса. Я настільки часто її бачу, що навіть придумала для неї категорію ГМО-красуні.

Ось вам гарна підбірочка, тільки дивіться, що не засліпило.

Ґ

Навіть на цю букву я знайшла слово, яке мені запам’яталося. Ґазди. У множині, тому що саме у множині це слово зустрічається у прекрасній кольці присвяченій не менш прекрасному протесту.

як зачули ґазди в горах
та й на полонинах
жи приймили позавчора
закон про меншини

посходилисі гуцули
із усіх районів
і направили цидулу
хруням з регіонів

“хочем жеби в верховині
космачі й косОві
говорили всі віднині
на гуцульській мові…”

Д

Дебаркадер Януковича, так його знають всі, а для мене це просто яскравовиражений зразок бикоко – палац Ягупопа Першого і Неповторного (і більше такого не треба).

День Перемоги активізував пілотки – треба ж користатися приводом, який дає можливість вплинути на потенційний лохторат, хоч все це і є суцільна показуха.

Деталь. У світському житті важлива кожна деталь.

Дитячі фотосесії. І це пиздець, який витерпіти найважче, тому що вавки в головах батьків впливають на психіку дітей і нічого з цим не поробиш, навіть психологи схвалюють.

Діаманти від Деббі. Ми вже давно живемо не за залізною завісою втім готові хавати усе іноземне, якої б хуйової якості воно не було. Ось вам приклад.

Ну і з допомогою букви Д я вам обіцяю – далі буде…

7 відповідей “Підсумки року від А до Д”

 1. Lemko Toyvo коментує:

  Люкс!

 2. Leon коментує:

  Анжеліка – зе бест )) дякую за наводку, телевізора немає – якось пройшло мимо.
  Не розумію – менталітет в людей такий чи що.. повна хата барахла, коти, собаки, черепахи, пташки, посуд… і головне людей все влаштовує – вони привикли ) найбільше це влаштовує шахтаря, що і не дивно

 3. Ганко коментує:

  Ґазди рулять)))

  • Фендерович коментує:

   Мені ще запам’ятався вірш “сидить арістотель,аж тут повз нього проходить блядь.”
   А фрагмент де на всі заставки повторюється “бидло”,я можу переглядати безкінечно. І дядько в кінці сидить з таким обличчям “ну а хулі,ну бидло…”

 4. Вуйна коментує:

  Ето не підсумковий пост, ето ціла енциклопедія рагулізму!

 5. Warge коментує:

  Анжеліка – це ппц. Повний.

 6. царь гопарей коментує:

  очень познавательно

Коментувати Скасувати відповідь

Open bundled references in tabs:

Напишіть відгук