Підсумки року від К до О

Тішуся, що всі букви в цьому році були дуже цікавими. Тепер ідемо від К до О.

К

“Каста”. Серіаліті. Дуже цікавий продукт, який концентровано зібрав юні таланти і показав їх у всій красі. Про проект я писала небато, зате тепер вмію розрізняти у натовпі усіх його учасників і знаю, який він – генофонд нації!

Кольки. Цього року ми запустили нову рубрику. Вірші у нас з’являлися і раніше, але тепер усі їх можна знайти і прочитати за один раз у рубриці “Кольки”. Скажу чесно, я вчора так і зробила і отримала неябияке задоволення, а ви вже собі вирішуйте самі йти чи не йти. І щоб не переобтяжувати вас, але викликати апетит викладу зовсім коротеньку “кольку”.

не здивуєш вас цицьками
але більш у цьої дами
кромі них нічо нема
а особєнно – ума

Конкурси краси. Якби у мене було більше часу і не було банально ліньки, то я впевнена, що про якісь нові конкурси краси я могла б писати щодня, та й то по декілька, так у нас люблять їх проводити. Пропоную згадати дещо з них.

Конкурс “Королева України”, на ньому показували щось таке, що виникала лише одна думка “Їбанутись!”

Конкурс для тих, хто хоче стати місцевою Періс Хілтон хоча б візуально.

Конкурс “Українська Мельпомена”. Обійняти і плакати.

Те ж саме можна сказати про конкурс “Снігуронька року”.

А от у конкурсі краси одного львівського клубу однозначно мала б перемогти ведуча.

Ну і ви розумієте, що список можна продовжувати до безкінечності…

Л

Ліберачі. Він перевертається в могилі від того гламурного шалу, що його розвела в стінах свого дому Камалія. Хто такий Ліберачі і до чого тут, він можете прочитати тут, а повністю згадати, який же прекрасний інтер’єр був у Камалії можна ось тут. Тільки, прошу вас, вдягніть сонцезахисні окуляри, щоб не засліпнути.

Ляшко, Богатирьова і Луї В’ютон. Більшість з вас може й не звернулася уваги на цей пост і на друге відео у ньому, яке я зробила власними руцями і півдванадцятої ночі, але я цей запис дуже люблю і мені здається, що інтриги і напруження у ньому вистачає, тому знову пропоную його вашій увазі.

М

Мама Камалії. Раніше я якось не звертала уваги на цю даму, навіть незважаючи на те, що це вона виростила діамант українського шоубізнесу. Тепер почала звертати і дуже багато чого для себе зрозуміла.

Мовне питання. Колись давно, коли я ще нічого такого в інтернеті не робила і просто писала собі в бложек, то думала, що якщо й робитиму проекти, то вони будуть україномовними, бо треба розвивати україномовний інтернет і підтримувати мову. От і пишу тут переважно українською, намагаючись уникнути суржа і одруківок (що взагалі не входять), але зрештою робю саме те, що хотіла. Бо в нашому суспільстві якщо якась мова і вимагає підтримки, так це українська. Тому мовне питання мені цікаве, я про нього дещо писала як під тегом “мовне питання”, так і в рубриці “лінгвоінваліди” і дякую усім, хто мене читає, особливо тим, для кого українська не є рідною.

тим, хто паше ніби бик
лошадь чи корова
знать укрАінскій язик
необов’язково

Н

Натаніка. Нова зірка вітчизняного шоубізу. Пісень не пам’ятаю, зате у неї 7 розмір грудей. “Я просто худєю”…

О

Олів’є. Не втомлююся дивуватися людській натурі, але наш народ може не боротися за свої базові права и водночас здатен перебити один одного за олів’є.

Олівія Кірсанова. Не жінка, а витвір мистецтва, де б її не застала камера у фотостудії.

На модному показі.

Чи просто на вулиці.

Онлайно. Зараз ми багато чого не пам’ятаємо, бо інформаційний потік надто потужний, але не забувайте, що наш мудрий прем’єр виділив мільярд на розпил, який назвали “встановленням онлайн камер для спостереження за виборами”. Пошукайте в бюджеті цифри на охорону здоров’я та інші важливі сфери і пошліть Миколі Яновичу ту енергетику, якої він заслуговує.

1 відповідь “Підсумки року від К до О”

  1. Flame коментує:

    Олівія – це дещо. Звіздець-2012! )))

Коментувати Скасувати відповідь

Open bundled references in tabs:

Напишіть відгук