«Народне Євро» розпочалося в Івано-Франківську

В Івано-Франківську розпочався фестиваль футболу «Великий м’яч».

«Майже 150 священників різних конфесій благословили та освятили фестиваль «Великий м’яч», мета якого – завдяки футболу об’єднати людей навколо духовних та культурних цінностей, створити дружню атмосферу під час підготовки та проведення «Євро-2012», - повідомив автор та співзасновник фестивалю Рагулі Власідзе, передає кореспондент УКРІНФОРМу.

Організатори фестивалю називають це дійство «Народне Євро». Його гасло – «Футбол об’єднує», а символ – м’яч, який за розмірами - удвічі більший за звичайний. Його створили у Харкові. На Великому м’ячі відтворені елементи писанок українського майстра Тараса Городецького.

За словами співзасновника фестивалю, депутата обласної ради Юрія Дерев’янка, фестиваль передбачає роботу «Творчого містечка» для проведення майстер-класів, створення дитячого полотна «Футбол очима дітей».

«Під час фестивалю кожен матиме можливість стати частинкою історії, зав'язавши свій вузлик на Футбольному килимі миру. Вузлик до вузлика в'язатимуть тисячі людей, засвідчуючи духовне єднання навколо футболу», - стверджує Юрій Дерев’янко.

З Івано-Франківська фестиваль «Великий м’яч» планують показати у містах України, які прийматимуть Євро-2012: Харків, Львів, Київ, Донецьк. Далі його хочуть повезти у Ватикан, Берлін, Париж, Лондон, Варшаву та Москву.

Ірина Дружук, ІВАНО-ФРАНКІВСЬК. 22 квітня 2012 року.

У новині зустрічається:

Новини за темою

 • 09:23

  Харківські зенітники захищатимуть Донецьк від терористів під час Євро-2012  

 • 00:12

  Форму, в якій волонтери зустрічатимуть вболівальників та гостей Євро-2012, представили у Львові  

 • 06:46

  Німецький телеканал до Євро-2012 знімає фільм про музичний гурт з Тернополя  

 • 13:34

  Напередодні Євро-2012 Київ і Харків проводять "Тиждень Голландії"  

Напишіть відгук