“Золотий батон”

Почну з того, що поки я займалася іншими справами, рагулі самі вирішили себе покритикувати і  навіть організували тематичну вечірку з цього приводу, назвавши її “Вручення премії “Золотий Батон”. Все-таки у деяких людей в крові бажання попіаритися будь-яким способом, тож не кажіть мені, що ті, про кого я тут пишу нещасливі з того, що їхнє ім’я знають хоча б завдяки рагу.лям.

Скажу зразу, премії  були достойні майже всі гості, скидається на те, що на вечірку вони йшли з таємним сподіванням, що зіркою вечора вдастся стати саме їм. Пощастило, звичайно ж одиницям, бо номінацій було геть мало. Вочевидь, тому що у організаторів не дуже добре з фантазією. Більш того, премії вручали ті, хто мав би їх отримувати. От хоча б Сергій Пастух, який чомусь оголошував переможця з номінації “Плагіат року”, а не отримував сам за свій талант вбивати своїм зовнішнім видом усе живе у радіусі 30 метрів. І це я вже не кажу про те, що стається з тими, хто все-таки вижив коли Сірьожа розкриває рота.

Але що там Сірьожа, інші вручателі були не гірші. Цей  дует тепер ввижатиметься мені в кошмарах, наприклад.

Скажу чесно, номінації були ну такі собі. “Самый глупый текст песни”, наприклад. Ха-ха-ха! Та хіба зара можна вибрати? Якшо раптом потрапляєш на російськомовну попсу, то кожен перший “хіт” якраз з таким текстом.Та й піснями зараз називається все що завгодно.

Ну або ще одна номінація “Жлобство-пати” за найбільший несмак у одязі. Переможниця за версією організаторів (Оксі) на вечірку не з’явилася, але від цього жоден несмак не постраждав, бо ті, хто на вечірку все-таки дійшли…

Монро – молодець, за премією вийшла не те, що з авоською, а ще дві захопила про всяк випадок, замаскувавши їх під колготки.

Світлана Вольнова прийшла з новим кавалером. Так ніби нічого.

А так якось уже дивно. А ще він мені чомусь дуже нагадує Чечетова.

На вечірці однозначно було дуже весело. Гості пили-їли.

Співали з елегантних вбраннях. Отут сукня настільки елегантна, що радше нагадує презерватив, так щільно облягає фігуру.

Навіть Діма Коляденко повстав з мертвих (до речі, зверніть увагу, Діма і Пастух в одному стилі).

Увага на задній план.

Отакий от він, золотий батон.

фото © glamurchik

1 відповідь ““Золотий батон””

 1. Karmellita коментує:

  Сірьожа краще б свої тапки продав та купив би щось для української армії.
  На третьому фото то Свірідова з Галібінім? Побігли цирк наздоганяти?..
  Кавалєр Вольнової мені не лише Чечетова нагадує, а ще й Баскова!.. Тьху!
  А огрядна тьотка у ліфчіку в цвіточок так підступно зіпсувала Монро хвотку!..

    Karmellita

Коментувати Скасувати відповідь

Напишіть відгук