Євробачення

Здається, в України є всі шанси на те, що наступного року на Євробаченні нас представлятиме Іхтіандр. Хоча інші конкурсанти теж були багатообіцяючими. Маєте змогу на них подивитися, якщо переглянете цей пост до кінця.

Не думала, що коли-небудь комусь вдасться зробити візуалізацію “золотого дощу” (у тому самому значенні), але дизайнеру цього костюму це вдалося!

Оце просто потрясна пара. Маю надію, що перформенс закінчується якось скандально, бо надто коротка спідниця і надто велика чорна діра видніється під нею.

А ось типовий підхід до створення костюмів локальних естрадних виконавців – деталей має достатньо для того, щоб глядачі мали чим зайняти очі протягом усього виступу.

Охххх. Відчайдушна жінка, вдягнула колготки, які не тільки не прикрашають, але й створюють ілюзію якоїсь рідкісної фігурної виразки на ногах.

Ще один адепт мультидетальності.

А ви звернули увагу, що відбір на Євробачення чомусь проходив на фоні надзвичайно розкішно оформленої стіни з написом “Новопечерські Липки”? Це додає усьому дійству фльору ну зовсім затрапезного ресторану. Тітка в ботфортах дуже вписується.

“В траве сидел кузнечек” з джинсами пошитої з тканини з закосом під Луї В’ютон. Розкіш, страх і ненависть.

Ще було дуже багато людей, які не змогли знайти сценічний костюм по фігурі. Ну чи фігури таки.

В цілому, було красиво, причому конкурсанти демонстрували видатний смак як на сцені, так і поза нею.

фото (с) mediananny.com, 1tv.com.ua

3 відповідей “Євробачення”

 1. Дуремар коментує:

  надпис “”черськи пипки” тоже хорошо радует

    Дуремар

 2. Ахахільда коментує:

  Та чого ж. В адепта мультидетальності цілком цілісний образ першого хлопця на селі. Тіко картуза з квіткою маку за вухом бракує.

    Ахахільда

 3. їока коментує:

  якщо це просто видбірковий тур,то нашо вже пхатися в кусцюмі”Лєонт’єв у молодості”?

    їока

Коментувати Скасувати відповідь

Напишіть відгук