“Человек, которого я люблю”

Зараз ви прочитаєте про модний показ. Приготуйтеся. Зараджаю вас на мужність цим знімком.

“Человек, которого я люблю”, так називався новий показ колекції від Тетяни Островерхової. Деякі моделі були виконані таким чином, щоб “чєловєк” одразу міг побачити, щ0 його люблять. Не сукня, а костюм “бойові соски”.

Відсутність шиї (вона звичайно є, але ця сукня вміло її приховує) компенсували гіпюром. Чесно кажучи, для мене це елемент сукні зовсім незрозумілий, але здогадуються, що це просто деталь для маскування бретельок бюстгалтера. У нас же дами люблять показувати білизну в комплекті з вишуканими сукнями. Дизайнер про них подбала.

Сукня від назвою “крила прорізаються” може бути гарним способом приховати сутулість. Всі будуть списувати дивний силует на сукню, а не на фігуру.

А взагалі колекцію (і  на це хворіє багато українських дизайнерів) можна назвати “задохуя зайвої тканини”.

Я так розумію, що купували по рулону однотонної тканини і відшивали комплект, щоб не помилитися з комбінуванням кольорів. Вийшло пекельно.

Навіть Ктулху не зміг цього пережити і повісився просто на шиї одної з “моделей”.

Втім, краще вже так, бо від комплектів де використовували більше кольорів, одразу починає крутитися голова.

Особливо якщо ще звернути увагу на поєднання фактур. Такий кітч є прийнятним хіба ж якщо шиєш костюм для ляльки на самовар.

Але, зважаючи на те, що серед гостей була мама Камалії, гадаю, що на подію запросили якраз тих, хто згоден виглядати самоварною бабою.

І таки дааааааа.

фото via starlife

2 відповідей ““Человек, которого я люблю””

  1. Язиката Хвеська коментує:

    Я не модельер, но скажу: все наряды зачетно портят фигуры моделей. И полнят, и скрадывают талию, “опускают грудь до пояса”, и подчеркивают лишний вес. А пуговка возле гипюровых шлеек вообще пахабно вшита. Уровень исполнения и пошива – первый курс швейного техникума((( Ужас, мне будет сниться в страшных снах желтый комплект(((

      Язиката Хвеська

  2. Дуремар коментує:

    отэто от в оранжевом ох лютая….

      Дуремар

Коментувати Скасувати відповідь

Напишіть відгук