Смешались в кучу звери, пастухи…

Страшно уявити, але Сєргєй Звєрєв зняв новий кліп, а отже його персональна Еллочка Людожерка Сергій Пастух скоро нанесе удар у відповідь. Підійдіть ближче до екранів, зараз я заром з Сєргєєм буду заряджати вас на гламур!

Вже не вперше Звєрєв пасеться на українських полях і це не дивно, тільки у нас є кліпмейкери, але можуть перенести психоделічну картинку і голоси в голові на блакитні екрани, а це ж непросто, погодьтесь) Ось наша героїня.

А ось вона така, кислота вітчизняного виробництва.

І так, ніби цього психоделу було недостатньо серед фото зі зйомок було кілька кадрів з крупними планами Звєрєва. Мені здається крупних планів було достатньо для того, щоб вразити глядачів до глибини душі.

Скажу чесно, чекаю на відео з нетерпінням.

фото © http://glamurchik.tochka.net

7 відповідей “Смешались в кучу звери, пастухи…”

 1. Ljalja-Olja коментує:

  Я так бачу, Вінярська стала дуже крутим і популярним кліпмейкером))) Скоро Бадоева, Царик і хто там у нас ще такий яскравий, посуне із п”єдестала своїм бюстом. Бо окрім бюсту я щось у неї таланту більше не бачу

    Ljalja-Olja

 2. Язиката Хвеська коментує:

  Яка форма, яка естетика! Знову ці надувні клітори, тільки тепер у цяточку. Якщо так далі піде, то треба буде вводити номінацію у музичному світі за “Самий кіслотно-сельский глямур”. Якось так. А, взагалі, просто капець(((

    Язиката Хвеська

 3. Вікторія коментує:

  шановне панство, а ви замітили, що Звєрєв як дві краплі води схожий на Пастуха! Стільки операцій і бабла вбухано в те, щоб зробити собі *бало як у львівського підорка сірожи…
  до речі, моя дитина була в шоці, що це дядя, а не тьотя. зате тепер вона знає, що дядям робити такого не можна, і що всіх таких дядєй треба здавати в психіатричну клініку. сподіваюся, скоро дитина почне вивчати психологічні книжки, щоб вияснити, що з ними не так.

    Вікторія

  • хуанита коментує:

   Все силиконовые рожи похожи друг на друга, тем более, что Пастух явно Зверевым вдохновлялся)))

     хуанита

   • Дід Піхто коментує:

    ще схожий на деБілик та на Клаву Шифер зразка останніх років.
    Гуманоїди серед нас)))

      Дід Піхто

 4. brivazeme коментує:

  От що таке людина? Був собі Сократ, катався на віслючку, навчав чиновників думати й випив отрути, аби звільнитися зрештою від суспільства.
  А що таке Пастух?

    brivazeme

  • brivazeme коментує:

   Тобто Звєрєв.

     brivazeme

Коментувати Скасувати відповідь

Напишіть відгук