Нові технології покриття бруківки асфальтом

Хто б там що не казав, але Україна – країна нових можливостей і карколомних експериментів. Зокрема це стосується доріг. От, наприклад, у Дніпропетровську надзвичайно цікаво покращують місто – асфальтом по бруківці. Ну скажіть, де ще в світі ви побачите таку красу та ще й за бюджетні кошти?

5 відповідей “Нові технології покриття бруківки асфальтом”

 1. Vanilla_Muffin коментує:

  Одразу видно – моє місто

    Vanilla_Muffin

 2. Олекса коментує:

  пздц)

    Олекса

 3. Вікторія коментує:

  оце так! навіть моє дороге чаРівне до такого не докотилося…

    Вікторія

 4. brivazeme коментує:

  Мені боляче. Півроку тому, простуючи від “Нашого формату” до книгарні “Є”, на одній вулиці таке побачила. Як ремонтують вибиту бруківку? Плямами смоли. От тоді я й переконалась: Україна скінчилась, аджЕ прийшли антифашисти, можна ще пір’ям посипати і за мільйони грошей народу України пропіарити на Європу, що Європу в Україні подолано.

    brivazeme

 5. romka коментує:

  Капець! У Львові здирають асфальт, покладений на бруківку, а тут навпаки… Хоча в нас свої приколи, перекладаючи дороги покриті бруківкою, роблять місце для велосипедних доріжок, десь на метр від тротуару, але прокладають цю доріжку не бруківкою, а дрібною тротуарною плиткою. Таким чином кілометри бруківки зникають безвісти. Ну, як безвісти, мабуть, в чиїхось двориках осідає(((

    romka

Коментувати Скасувати відповідь

Напишіть відгук