Підсумки року. Тізер.

Підсумки року – це завжди феєрверк і вас, як читачів рагу.лів, це ще чекає.

І щоб вам було не так сумно чекати, пропоную почитати інші підсумки, які я вже встигла написати для партнерського проекту.

Підсумовувати рік завжди непросто, а особливо якщо намагатися систематизувати щедру палітру проявів відвертого, відбірного та елітного несмаку – чого-чого, а цього у нас настільки багато, що докупи усі враження і не збереш. 2013 рік (як і всі попередні) абсолютно заслужено можна вважати черговими перегонами з рагульства. Так вже сталося, що самоназвані еліта та бомонд міряються між собою чим можуть і як можуть, і головне, що жлобством у всіх проявах у них виходить мірятися чи не найкраще. Хто на що вчився, що тут скажеш. Тож ми вирішили підсумувати способи, якими відблискують на сонці наші “кристали Сваровськи” і хочемо представити вашій увазі ті явища, які або вже міцно вкоренилися в умах передових робітників світського і іншого показушного життя, або пускають молоді паростки.

Простим смертним ці аспекти гламурно-бомондного життя є недоступними, причому в першу чергу недоступними у плані нездатності збагнути нащо весь цей золотий пил кому треба? Звичайно, золотий пил є компенсацією за потужний багаж різного плану комплексів, але здається, що якщо він їх навіть і притрушує, то аж ніяк від них не позбавляє. Притрушений же бомонд набагато страшніший за звичайний, бо пристрасть з якою він щось комусь доводить зростає в геометричній прогресії…

Читати далі – pl.com.ua

1 відповідь “Підсумки року. Тізер.”

  1. brivazeme коментує:

    Уявляю нескінчений бурхливий лайноспад під милозвучною назвою “Укриліта”, оповитий хмарцями золотого пилу замість райдуги. Теж можна довго споглядати, як нема що робити й міцні нерви.

      brivazeme

Коментувати Скасувати відповідь

Напишіть відгук