Перший Одеський бал

В Одесі вирішили  “відновити культурні традиції” і провести бал. Назвали його “Перший Одеський бал”, хоча він зовсім не перший, але добре, що не VIP чи там Glamour.

В анонсі заходу організатори написали “Аристократизм, достоинство, честь, красота – вот первые слова, которые ассоциируются со словом бал”, а я дивлюся на фото і думаю: “Чувак з пакетиком у карнавальному костюмі, що сидить на ньому як сідло на корові, таких асоціацій у мене не викликає”.

Втім, все як звичайно. Культурні традиції у нас чомусь люблять відновлювати саме так. “Еліта” пішла в театральні костюмерні, нагребла “традицій”, вдягла на себе і прийшла за умовним “хлібом” і видовищами.

Ну звичайно, якщо накрутити буклі потрібного розміру то культура сама посяде потрібне місце в голові. А можна навіть не крутити, а вдягнути перуку, так ефект ще комічніший)

У мене питання, то тоді виходить усі ці фотографування у вечірніх сукнях такі популярні в курортних містечках України – це ж теж занурення в культуру? Да? Ну слава Богу, я спокійна за культурний рівень відпочиваючих.

Хоча мушу визнати, що все-таки організатори постаралися і захід вишов не таким абсурдним як офіцерський бал Допи і Гепи чи бал аристократів в тій же Одесі, який проводили 5 років тому, з фото нижче можете переконатися, що тоді аристократи були переконливішими)))

Ну і аристократське приладдя вражає. Нелегко їм було в 2009.


Коментувати Скасувати відповідь

Open bundled references in tabs:

Напишіть відгук