Хохлома і хуєта фешн-тижня

Якщо ви думали, що попереднім звітом з фешн-тижня хохлома і хуєта себе вичерпали, то ви помиляєтеся.

Я постійно бачу як “зелені” переймаються правами тварин у прив’язці до медичних експериментів або пошиття шуб, але щось ні разу не бачила протестів проти того, щоб тварин розводили і продавали для тьолочок, які тягатимуть їх з собою у якості аксесуару. Здається вже саме час.

Заслуженою Богинею Тижня моди цього сезону, безумовно, стала Ірена Реонольдівна, яка щодалі, то все більше виправдовує своє хитромудре ім’я хитромудрою манерою вдягатися.

Ірена-подертіштани-Реонольдівна і подружкі. “Устія і Настія” як казала Проня Прокопівна.

Оця мода на подерті п’ятьма голодними собаками штани мене дивує десь настільки ж, наскільки vода на футболки з відверто дебільними принтами. Концентрований кітч доповнено складною зачіскою “копиця сіна”. Іноді краще вже віночок…

Оксана Вояж – молодець, тримає фігуру. І немолодець теж, бо показує її так, що стає прикро.

Хоча Оксана може започаткувати непоганий бізнес, вона може завести блог і їбошити там луки, а всі інші можуть дивитися і занотовувати, що не треба ні за яких обставин купувати. В чому бізнес? Ха! Гадаю виробники одягу будуть нічогенько доплачувати, аби їхні вироби не потрапили до того блогу.

Ой, коли я писала, що Ірена Реонольдівна Заслужена Богиня, то геть забула про Сергія Пастуха. Ні, все-таки Заслужена Богиня він. “По натуре і по хворме”.

Олена Філонова переймається тим, щоб її усі впізнавали і тому носить своє ім’я у якості головного убору. В принципі, чого вона тільки на своїй голові не носила, навіть складається таке враження, що голова у неї виключно для того, щоб щось на ній носити.

Хоча є ще Марта Холод, вона теж робить головні убори під впливом ЛСД. На фото не Марта, для тих хто не розуміється, а її клієнтка, яка теж не гребує психотропними речовинами, якщо таке вдягла.

А ось і Марта в компанії з дамою в жовтому кашкеті. Все-таки манера добирати головні убори керуючись виключно кольором провальна, але столичні модниці про це все ще не знають.

Я вдягну все найкраще одразу. Це перше, що спадає на думку, коли бачиш це фото, але…

… в той момент, коли я була впевнена, що гірше вдягнутися в такій комбінації неможливо, хуяк! і матеріалізувалася хутряна жилетка. Точно все найкраще.

Зараз я вам зізнаюся – я теж іноді вдягаю ботфорти, тому що в них тепло і зручно, як вдома від ковдрою (а в одязі зручність для мене головне).  Тому я не критикую дам в ботфортах. Але втриматися коли я бачу даму в ботфортах на каблах, золоті, прозорій кофті, що репається на грудях,  золотій спідниці просто неможливо.

Вилізла з ліжка, вдягнула спідницю на комбінацію і почесала на тусівку. Мішки під очима виправдовують образ, бо видно, що дама недоспала.

Color-blocking по-українськи. Зате Діор.

Німфа з додатковою цицькою в районі талії. Все-таки з такими сукнями треба обережно, щоб вона не збиралася в складки там, де цього не має бути.

І заготовлена заздалегідь поза не рятує (я взагалі іноді хочу зробити підпірку про те, як світські левиці роками позують в одній позі, це часом дуже смішно і наводить на думку, що в деяких з них вивих шиї).

Повертаючись до теми захисту тварин. Ну окей, вбили, але ж не заради ТАКОГО!

Голівудська діва. А нє, не голівудська, троєщинська. А нє, не діва…

У деяких людей треба забирати аксесуари, тому що в гонитві за кращим, вони обирають варіант “більше”.

Тиждень моди виснажує.

фото © mainpeople, tabloid, geometria, tochka, zefir

7 відповідей “Хохлома і хуєта фешн-тижня”

 1. Luctrian коментує:

  Дожились – Санатан выглядит еще ничего по сравнению со всеми остальными…

    Luctrian

  • Валерій коментує:

   так ото ж. Я теж хотів це саме написати. Це напевне єдина і остання його пристойна фотка. Бо власне ТУТ у порівнянні з пастухом він мужчина! Боже який жах що “це щось” пастух розмовляє , хоча з часів пєрєїзду до Кийова вже ні, українською!Нєт-нєт, ізвольтє! Хай краще на общєдаступнам. Щоб асоціацій з Україною ніяких. Ми ж добрі, фсЙо самоє луТшєє мєньшим братьям по розуму.

     Валерій

 2. Катя коментує:

  тот неловкий момент, когда Санатан выглядит скромнее всех остальных на UFW…

    Катя

 3. Natasha коментує:

  А мне понравилась барышня в серых носках и туфлях. зря ее сюда.

    Natasha

 4. Katika коментує:

  а що у тої дівчини з жовтою полоскою на пальто з ногами сталось? То, взагалі, її ноги?

    Katika

 5. Kate коментує:

  А задача автора состоит в изощренном оскорблении гостей вечера или модной критике?

    Kate

 6. Ashtray Heart коментує:

  Kate, скажіть, будь ласка, а ви побачили тут хоча б одну-однісіньку зі смаком одягнену людину? Тиждень моди і наш бомонд – це оксиморон.

    Ashtray Heart

Коментувати Скасувати відповідь

Напишіть відгук