“Парламент”

З огляду на те, як у нашій країні все і без того хуйово, мені зовсім не хочеться знати, як наші депутаті проводять вільний час у депутатському клубі “Парламент”. Втім нашій депутні уже недостатньо блискотіти один перед одним, тож вони починають лізти зі своїм “Парламентом” у різні світські хроніки, бо чому б не поторгувати рилами і не зробити їх більш впізнаваними.

Тільки за рахунок чого вони це роблять? За рахунок тусні з ласими до бабла тьолочками і іншою нечистю, яка капіталізує своє вміння пролізти без мила на будь-яку тусівку, бо інакше заробляти гроші на вміє. А де якісь реальні здобутки завдяки, яким їх би нарешті запам’ятали? І чи будуть вони колись?

І ще. На місті депутні я б не спішила лізти на шпальти світської хроніки, тому що якщо наступного разу хтось почне штурмувати Раду (афганці чи може ще хто), то зривання депутатських значків не допоможе. Сама прийду під Раду і буду роздавати фоточки наших депутатів ласих до піару.

А тепер трошки фото. Давно не виринала на горизонті “надія української чесної жунралістики” Альона Березовська. Зібрання клубу “Парламент” дало дівчині достойний привід вийти в люди в білій фіранці, з хрестиком, так щоб всі побачили, і неймовірною високодуховністю на обличчі вона…

 

…подарувала ікону депутату Ржавському. Типу йому воно допоможе. Ця фотографія мене просто до сліз довела. Ось вона – надія, совість і культура України в одному кадрі.

Між іншим Ржавський став новим президентом “Парламенту” і під стать нашому головному президенту він такий же красномовний. От подивіться: “Для меня важно называть вещи своими именами. Черное называть черным, белое – белым”. Геніально!

Ну йдемо далі. Жінки, які прийшли на подію зовсім не розуміють як обирати взуття так, щоб ноги не вигладали обрубаними ратицями.

Саме для них потім був модний показ, метою якого було донести, що смак не головне, головне – бренди.

А ось Христина Коц-Готліб винирнула знову, Це мабуть її тато, який скрізь її і пропихав. Тепер зрозуміло звідки у неї такий прекрасний смак. Це ж треба! Штани у смужечку з краваткою у клітинку – I’m speechless (це як у мультику “Курча в клітиночку” – “Клітинка зі смужечкою не дружать (мультик раджу переглянути – потрясний креатив).

Тимофій Нагорний прийшов з гарним декольте. Жаль, що воно не до пупа, або нижче. Зате це хороший прийом – можна так ходити з різними тьолками, але все одно ніхто цього не помітить, бо на обличчя ніхто не подивиться.

А ще, через те, що подію відбувалася в розпал Антикварного салону наша еліта долучалася до високого. І одразу ставало видно, що високе з нашою елітою якось не дуже поєднується.

Ну і класика. Поза “я какаю” біля дорогого авто.

фото (с) absurdu.net, vip, e-motion, mainpeople

 

8 відповідей ““Парламент””

 1. N@T@ коментує:І за цей свєтскій ждобомонд нам знову запропонують голосувати?!
 2. Ганко коментує:Модний показ порадував))))))))))))))
 3. Ганко коментує:Шикарний висер Фальоси про перший секс з Ані Лорак, якщо ще хтось не бачив
  http://www.youtube.com/watch?v=x51Nx6C_FhM

  • Фендерович коментує:Ах Гануся,це ж така драма!Хоча невже було б краще якби женщіной її зробив якийсь прищавий гопник,вибачайте за цинізм?Бо ж з огляду на умствєнні способності дєвушки,так би й мало бути.
   А Ілона (подружка Кароліни) певно облилася марганцовкою,чи фукорцином на підтримку Інни-феменки,котру бяларускіє мянти зеленкою облили.
  • Stefa коментує:обідно йому, шо витяг її з Г…а, а вона його кинула
 4. zoz коментує:Березовська – подружка піськи президента, не ту ікону дарує жідёнишу. Вони іншої віри і Христа ненавидять. Їй би перевернутого Христа подарувати – о це так, жид б зрадів. А так швидше продасть кому – небудь сплюне, дулю скрутить і руки вмиє.
  Скільки б грошей вони на свій імідж не витрачали і які б бали не влаштовували, все одно для українських людей залишаться – жирними, слизькими, смердючими жидами. Ну а повії вони скрізь повії.
 5. ната коментує:як же влучно автор все висловив.
  просто жесть, як уже ці свині рила заїбали…
 6. Booka коментує:І смішно і гірко читати та дивитися цей сайт, але мій день починається з нього (замість перекурів на роботі).

 

Open all references in tabs: [1 - 4]

Напишіть відгук