Державна служба патамушта державна служба

Сьогодні, любі мої, розкажу вам просто зранку про наше державне тро-ло-ло. Найсумніше те, що, в принципі, всі наші державні служби функціонують приблизно десь як ця (хоча вона якраз покликана зробити робою реджавників більш ефективною і суспільно-корисною) – імітуючи корисну діяльність. Або навіть просто імітуючи діяльність як таку. Отже, вчора у фейсбуку у побачила отаку табличку, пішла на сайт цієї державної служби і дуже багато сміялася (крізь сльози).

 

От, наприклад, новини. Вони часто-густо бувають такими ж зрозумілими і вичерпними як табличка на фасаді будівлі.

А будівля, між іншим, чималенька…

…втім, як виявилося “гаряча лінія”, яка функціонує у служби працює АЖ 2 години на тиждень.

Причому, спочатку я подумала, що це помилка, що це один якийсь дуже крутий спеціаліст відповідав на дзвінки, аж ні, вони щотижня пишуть про те, як фунціонувала їх гаряча лінії і на скільки питань встигли відповісти. 9 і 8 питань. Дуже продуктивно. До того ж останнє речення, яке вони вставляють копіпастом ніхто так і не перечитує на рахунок, наприклад, виправлення деяких слів.

Але не все так погано, ну них ще є служба електронних звернень, тільки от я, не змогла, блядь, знайти куди натиснути, щоб туди потрапити (спробуйте ви пошукати). Мова там йде про якісь кіоски (!?), але чому не зробити це просто на сайті? Загадка. Точніше ні. На сайті не вдастся розпиляти стільки бабла.

З того, що ви вже побачили ви робите висновки, що Державна служба нічогісінько не робить – а ви почитайте звіт! Он скільки всього вони робить. Я тут теж викладу прінтрскрін, де написано, де і скільки разів служба публікувала про себе інформацію. Оце реальні здобутки! А ще оце незрозуміле – рейтинг сайту служби – від 6 до 8. Це де? Чи вони написали з голови (чомусь мені так здається, що не лише це)?

Отака у нас є прекрасна державна служба, яка утримується на наші з вами податки і дає можливість людям, які не зовсім розуміють, що своєю “діяльністю” нічого продуктивного не роблять, сидіти за красивими столами і обговорювати, наприклад, гендерну рівність. А чому? Ось вам ще цитата дня.

 

10 відповідей “Державна служба патамушта державна служба”

 1. YuraNets коментує:Таких “державних” установ в Україні більша половина, якщо їх прибрати – ніхто і не помітить, ну наприклад; армія – якої немає, медицина – якої теж немає, освіта… – якої теж немає, та гору профільних міністерств які курирують ці державні анахронізми ….
  • Styopa коментує:в нас просто нема безкоштовної медицини і освіти.
   хоч якшо і заплатити – це не гарантія якісного обслуговування і професійного ставлення

   • YuraNets коментує:На рахунок медицини – є знайомі родичу яким зробили операцію зо 10 000 грн., (хоча робити її було далеко запізно, та про замовчали), гроші взяли людини немає… На рахунок освіти – всі дипломи купуються або напряму (за корку), або через вузи (але це довше – в залежності від строку навчання), та все одно це куплені корки , знання там 0%, є випадки коли підліток в 10-му классі пише прізвище з помилками, (аби ви почитали резюме які нам приносять – там взагалі жах і це не підлітки, а люди в яких по два – три так званих виші(от ще слово вигадали на СТБ) за плечима )).
    • Styopa коментує:На СТБ постійно слова вигадують))Але я проти платної освіти і медицини – не з нашими медиками і викладачами/вчителями …одним словом, не з нашими людьми(
     • Styopa коментує:але я за те, щоб вища освіта була платна
   • N@T@ коментує:Хай би вже робили платними. Хоч би були тарифи відомі.
    • YuraNets коментує:Та я тільки за, платні офіційно,але то вже будуть інші заклади (за наші поліклініки та школи в такому стані як вони зараз, думаю мало хто захоче платити – і пілотний проект з медичними касами в Києві це підтверджує – за два роки двісті людей ).Коли людина буде купувати послугу – вона буде вимагати якості. Отож я й кажу, що в такому вигляді як вони є – освіта, медицина, армія не потрібні, їх треба реформувати негайно (не на словах перед неступними виборами).
 2. Styopa коментує:і справді, будівля чималенька… їм би вистачило і підвального приміщення на околиці міста! – зекономили б купу грошей!
 3. N@T@ коментує:Вони отримують по 8-9 питань раз на тиждень і ті питання такі коректні, такі правильні, обкатані, як камінці з пляжу. Певно, вони собі самі і дзвонять. А якби ви знали, що таке держслужбовці в невеликих містах. Помножте те, що ви знаєте в столиці мінімум на 10.
 4. Krumpel коментує:Так от де працює Кеп ))) (я про першу вивіску)

 

Open all references in tabs: [1 - 3]

Напишіть відгук