“Одна рубашка”

Гурт “Декольте” відзняв новий кліп на пісню “Одна рубашка”. Я, чесно кажучи, не розумію, навіщо вони взагалі знімають кліпи до пісень, знялися б просто так, під якусь нейтральну музику і без співів, тому що співи однозначно зайві в такому антуражі.

Правда якось дєвочки трохи наєбали глядача і чомусь у відео на них більше шмоток ніж “одна рубашка”, наступного разу їм варто бути ближчими до тексту, бо у білизні їх і так всі вже бачили.

Якщо ви не в курсі того, хто такі “Декольте”, можете подивитися відео і дізнатися більше про високу місію цього ансамблю.

10 відповідей ““Одна рубашка””

 1. вікторія коментує:

  омг… З дєцтва заклали в Днєпропєтровскє ідею шлюх… Де ще блек-джеку до них пошукати… А унт поплавского – атстой. і те, що обзиває себе талантлівою й перспективною – хай роздивиться на себе в дзеркало… Лол! Декольте – сімвол красоти!

  • Бука-бяка коментує:

   девачки еще в школе ездили на стажировку в Мулен-руж. Во как! Вот это родители!

 2. вікторія коментує:

  спорим на що хоч, що одна з них почне сольну карєру, патаму шо мєстна еврейка данєцкава разліва, а друга хоче шото даказать, патаму шо її падруга пєвіца, то вона й собі хочє паказать шото-таке.
  До речі, російська мова у виконанні цих мінєтчиц – атстой! Ні па русскі, ні па-украйонскі, ні па=хранцузкі. сіло сілом, і без асфальта.
  навєрно, до унівєрсіцєца Паплавскава ані точна нє дашлі какіхта пари мєтрав…

 3. Nastasman коментує:

  ну и лица!

  • Dirk Digler коментує:

   ну и рожи!

 4. Бука-бяка коментує:

  О, наконец-то вижу девушку-филина на работе. Фото за работой здесь, скорее всего, публиковать не будут – дети могут увидеть. )))

 5. Натуся коментує:

  Ну і єбальники! Які ж вони страшні обидві. Важко обрати яка з двох потворніша. Навіть декольте не рятують ситуації.

 6. Варвара коментує:

  приподнятые сиськи, это, конечно, хорошо
  но не до такой же степени

 7. Ljalja-Olja коментує:

  Дивно сформоване декольте на фотці, де вони в білизні, викликає асоціації з підставкою для пива. Як в тому анекдоті))) Тільки там голова була квадратна.

 8. Ірина коментує:

  а білявка якась моторошна на вигляд

Коментувати Скасувати відповідь

Напишіть відгук