Ну просто ельф

Дізналася сьогодні, що в Україні є така художниця руками як Ніколіна Бакуменко. Відомою вона стала завдяки тому, що малює ельфів. Але не простих, а отаких, наприклад:

Що, не впізнали? А це Дмітрій Мєдвєдєв.

Справа в тому, що малювати ельфів справа не така прибуткова, як малювати відомих особистостей  у вигляді ельфів. Причому якість не має значення, бо ж ніби-то є ідея. І знаєте що? На своїх ельфах Ніколіна заїхала вже далеченько. Наприклад, отримала премію Кабінету Міністрів за досягнення.

 

І одразу ж їм помстилася, подарувавши одну зі своїх робіт.

 

Останнім же її досягненням є картина з Юлією Тимошенко у вигляді ельфа (в інтернеті поки що немає, але уявляю, що це буде) і портрет Віктора Януковича, як Віктора Януковича. Чому як не ельфа, я не знаю, мабуть не заслужив.

 

І він між іншим не один такий, Добкіна теж намалювала як Добкіна. Мабуть знала, що він не осягне усієї цієї хуйні з ельфами. Зате домалювала йому сокола, а краще б домалювала самі знаєте кого.

 

Між іншим, якщо ви побачите Ніколіну на вулиці, то мабуть одразу зрозумієте, що вона творча людина з того, як вона високохудожньо вдягається.

І наостанок повішу відео про мистецтво. Нажаль там не було робіт Ніколіни, було б дуже цікаво почути, як трактував би Дурнєв її ельфовисери.

відео © lumpeny

фото © nika-lino.com

5 відповідей “Ну просто ельф”

 1. ната коментує:

  ггг))) Дурнев рулить)))))

 2. Oka коментує:

  Этот жанр назывался “лубок”. Дамы-кавалеры, соколы и пр. хрень в ассортименте. Всегда нравился народу и приносил приличные деньги создателю. Меня порадовал вид из окна Януковича. Просто рукой подать до Крестителя!

 3. Фендерович коментує:

  Щоб у Фьодорича був цей вид з вікна в купі з моєю рідною Оболонью,він має засідати десь в інситуті хвісософії чи філологїї.Гм…

 4. Мєдуза коментує:

  адЪ

 5. Marmuletka коментує:

  Вніманіє вопрос! Навіть два.

  Що на портреті Януковича робить колосок?
  Чому він читаю пусту книжку?

Коментувати Скасувати відповідь

Напишіть відгук