Кароліна

Щосереди мені хочеться писати про наших no name тусовщиків, що я і почну робити просто зараз. Час від часу я бачу у фотозвітах безіменних дівуль, яких потім бачите ви, бо вони настільки в форматі, що потрапляють до підбірок на рагу.лях. З часом ми дізнаємося як їх звати і завдяки цьому вони отримують ім’я і стають повнозначними учасниками світського бурлєнія говн, куди так прагнуть проправится. Тож почну цю нелегку діяльність, яка допоможе мені замість тегу “гломурне кісо” заводити ярлик з черговим іменем.

Отже зустрічайте, мій новий кумир – Кароліна.

Кароліна Колєда вже давно привертає мою увагу тим, що майже на кожній з тусівок позує якраз з тими паціентами, про яких я тут пишу. Таке враження, що метою її життя було потрапити на  рагу.лі.

На місті Кароліни, я б не позувала разом з Монро, бо це трагедія поряд з чоловіком виглядати менш жіночно за нього.

Виставка пергідролю.

Шанель плаче.

Хоча безумовно вона і сама достойна того, щоб потрапити сюди навіть без усяких “наталоккарп” під боком. І справа тут звичайно у стилі і подачі.

Якщо Кароліна позує не з келихом і не з звіздою, то поруч обов’язково є подружка, причому всі вони типові претендентки на цю рубрику.

Хоча коли я дізналася, хто Кароліна за професією, то була здивована, що вона взагалі потрапляє в кадр. За професією Кароліна – світський фотограф, а на ділі світських персонаж. Можливо це якийсь новий різновид світського фотографа, який декорує собою недостатньо яскравих зірок. І це у неї чудово виходить!

фото © mainpeople

1 відповідь “Кароліна”

  1. Катя коментує:

    Это Каролина Коледа)))
    И на сколько я знаю, она журналистка с Гламурчика!

Коментувати Скасувати відповідь

Напишіть відгук