Нова хвиля: Апокаліпсис вже тут

Як я люблю події типу “Нової хвилі”, вони одразу нагадують про те, якого масштабу має бути справжній гламур. Цьогорічний фестиваль теж моїх очікувань не зрадив. Навіть навпаки, куди вже краще?

Тепер у мене є нова улюблена пара. Причому, як ви бачите, чоловікові зовсім не треба бути яскравим, достатньо зробити правильний вибір і з яксравого зупинитися хіба що на жінці. Все! Успіх, увага і увіковічнення на рагу.лях гарантовані.

Я навіть не одразу зромуміла, що два рази він був одягнений в одне й те ж, бо в принципі пофіг у що був одягнений він, якщо поруч то жар-птиця, то папуга, то фарбований ліапьорд щедро оздоблений камінням.

Якщо ж говорити про “справжніх” зірок, то вони продовжили сяяти вже звичними нам фарбами. Коля Басков непогано розставив акценти у вбранні і завдяки цьому не особливо виділявся на фоні брендованої стінки, виглядаючи радше як її логічне продовження з Волочковою на пузі.

Ірина Алєгрова довела, що вона не просто смілива, а й навіть відчайдушна жинка, вдягнувши сукню, яка  може колись і була її розміру, але точно не тепер.

Ну ні, я розумію, що колись Ірина співала пісню з назвою “Девочка по имени Хочу”, але ж треба реалістично дивитися на свої забаганки, тим паче якщо ти вже давно не “дєвочка” (бо ж у пісні є ще про “нужен мальчик мне по имени Могу”, а з такою сукнею не кожен “мальчік” зможе).

Щоб влізти у цей блискучий гардеробний шедевр, довелося відмовитися від білизни, бо вона хоч який не який, але додатковий об’єм створює.  Дівлюся я на це і розумію, що мабуть так би і виглядав Іхтіандр після ожиріння.

Кобзон на фото давно виглядає так ніби його просто дістали з мавзолею, на секунду поставили, щоб сфотографувати і зараз покладуть назад.

Але він нічого, продовжує посміхатися, підбирати вдалі комплекти і фарбувати брови маркером.

Ще один кандидат до музею воскових фігур Валерій Леонтьєв. Подейкують, що він спить з відкритими очима, тому що після підтяжок вони просто не заплющуються. Мені здається, що вже не лише очі…

Молоде покоління теж не відставало і демонструвало себе у повній трусі красі. Їм просто так і не пояснили значення частки “поп” у слови “поп-гурт”.

Просто “котікі”.

Одним словом, публіка була цікава, тему “поп” розкрили, але з тему грудей теж не забули.

А ці, здається, вкрали з дому весь тюль, яким їхня бабуся накривала свій телевізор та подушки.

Співачка Нюша знає як підтримувати до себе інтерес і інтригувати – позує так, що не дуже зрозуміло, чи є на ній спідниця, чи немає…

А коли бачиш те що є, то краще б вже і не бачити:(

А це дочка Крутого круто розкриває тему. Причому маю надію, що якщо всі гуздики розстібнути, то під оцією чорною конструкцією нічого немає. Принаймні, мені здається, що в цей образ тільки така стратегія і лягає.

Я тут тільки написала про “розкриття теми”, але це ще як подивитися. Хтось розкриває тему ще краще. У мене лише запитання – “хто пустив на червону доріжку продавщицю динь?”

З іншого боку, все дійсно пізнається у порівнянні.

Блиску і хохломи було достатньо.

Пускали навіть тих, хто надихався образом Джулії Робертс 20-річної давності.

Що там казати, відчайдушних жінок  було багатенько. Далі буде.

фото (с) spletnik.ru, foto.delfi.lv, e-motion, viva

8 відповідей “Нова хвиля: Апокаліпсис вже тут”

 1. Анна коментує:

  Дуже сподобалась підбірка. Правільно помітили про Кобзона та Леонтьєва та всіх профессійних дів. Тільки останной жіночки дуже шкода – зразу уявила собі як вона зібрала та одягла те що було….

    Анна

 2. Олекса коментує:

  Последняя – это просто жесть!)))
  Рудковская своими сосками всех затмила) Ад и Израиль)

    Олекса

 3. andker коментує:

  Без гриму і перуки. Кожного ранку

    andker

 4. andker коментує:

    andker

 5. Просто Поц коментує:

  Слухайте,я не шарю,але ті попо-котики це ж ніби “Серебро”? Якраз на днях бачив їхній кліп,де вони ще й кидаються котами. На 2:35. Взагалі весь кліпак-страшна єбанина.
  http://www.youtube.com/watch?v=ISq7LxhEjr0

    Просто Поц

 6. їока коментує:

  яка там червона доріжка?? он по асфальтній доріжці топають,для неї і вдягалися.

    їока

 7. мила коментує:

  Кобзон- жесть! Мадам Тюссо- в гробу переворачивается!

    мила

 8. Харкуша коментує:

  Апокаліпсіськи

    Харкуша

Коментувати Скасувати відповідь

Напишіть відгук