Міліціція, прокурватура і всі-всі-всі

Ну що, темно надворі, саме час вас чимось таким розважити.

Але спочатку ліричний відступ. Мені і правда жаль, що я наділила потенційну суддю званням судді, мене саму такі помилки на чужих ресурсах обурюють, тож знайте, що я сама з себе обурююся за цю лажу (і за всі, які ви помічаєте і не помічаєте теж). До того ж це несправедливо до фігурантки посту. Втім, ситуації з тим, що відбувається в наших держструктурах (і у колах тих, хто туди прагне), особливо не змінює. Про ситуацію і йтиметься далі.

Команда сайту crime.in.ua провела невеличке дослідження і результати вражають. Цитую: “Министр внутренних дел Виталий Захарченко прислушался к совету Crime и запретил своим подчиненным выставлять в соцсетях неприличные фото. Большинство милиционеров послушалось и, как минимум, спрятали от любопытных глаз место своей работы. Но на сей раз Crime решил поинтересоваться страничками студентов и выпускников Национальной юридического академии им. Ярослава Мудрого, которая считается кузней кадров для правоохранительной элиты. Первый же результат по запросу в соцсети ВКонтакте нас слегка шокировал. Полюбуйтесь сами – это заглавное фото профилей некоторых студентов и выпускников академии”.

Я тут усіх фото викладати не буду, йдіть за лінком, але одразу попереджую “упоротый лис” просто відпочиває. Ну ви й самі бачите.

Причому не  можу вирішити, що страшніше – коли просто загортаються в шкурку чи коли намагаються відтворити вираз його морди у дзеркалі.

Ну схоже ж…

Хоча і це в принципі не головне. Головне стрази на сраці. Зірка на лобі уже не тренд.

З такими потенційними кадрами у нас буде не міліція, а міліціціція.

Нуабо якщо ми підемо шляхом Росії, то пополіціція.

Одним словом, хочете ще, йдить на crime.in.ua, але попереджаю, там дійсно місцями страшнувато. Чорні діри хоч і сором’язливо прикриті благенькою тканиною, але все одно можуть затягнути. Особливо коли дослужаться до якихось висот.

1 відповідь “Міліціція, прокурватура і всі-всі-всі”

  1. Вася Пупкиен коментує:

    яка країна – такі і її органи , причому без лапок )))

      Вася Пупкиен

Коментувати Скасувати відповідь

Напишіть відгук