Матрьошка

Це ж треба, деякі дівчата думають, що той факт, що у них “немає часу на секс” – достатній привід для того, щоб публікувати це в пресі (до честі порталу absurdu.net, вони поставили цей прес-реліз у рубрику “абсурд дня”. Пупсики!). Так от, не знаю як у Вікторії Косової з сексом, а на порнуху часу у неї вистачає точно. Це я не в прямому сенсі, а у переносному – бо вона співає у гурті “Гарячий шоколад”, а ви чули їх пісні?

Втім, раз вже я прочитала новину, то викладу візуальній супровід до неї. Мені здається, що можна було б взагалі без тексту це давати:)

 

А ще, коли я погуглила, хто ж така Вікторія Косова, то побачила, що вона ще й акторка(!), тож я навіть подумала, може вона дійсно чогось в житті такого досягла хорошого. Аж потім я знайшла прінскріни з  серіалу “Матрьошки – 2″, у якому вона знімалася (і це точно вона, хоч і блонд) і передумала.

фото © absurdu.net

 

7 відповідей “Матрьошка”

 1. N@T@ коментує:

  На фіга ій співати? Іхала б краще до Чічоліни на практику, поки та ще може передати досвід.

 2. котик мурчік коментує:

  Гаряча штучка!

 3. Ганко коментує:

  ну й серіали пішли

 4. qwerty коментує:

  в нацем царстве-государстве кроме, простите, бля*ей другие таланты бывают??? вокруг одно бля*ство. что дальше?

 5. Юрий коментує:

  Не знаю, она ли снималась в сериале “Матрешки -= 2″, но автор статьи – тупой дилетант. Если человек в ХУДОЖЕСТВЕННОМ фильме играет убийцу, то это не значит, что он убивает. Тол же самое касасется ыильма “Матрешки – 2″, где актриса Виктория Косова играет роль жертвы торговли женщинами. Это не порно, и даже не эротический фильм,это криминальная драма:
  http://www.kinopoisk.ru/level/1/film/428697/
  А здесь уже поспешили обсуждать эти сплетни и с Чичолиной сравнивать. Фу, как некрасиво….

  • Marmuletka коментує:

   Я не писала, що вона проститутка. Я просто не думаю, що на підставі участі у такому епізоді можна вважати себе акторкою.

 6. Левко-Дурко коментує:

  Народ, а ви зайдіть на офіційний сайт групи і подивіться зліва під напис “Горячий шоколад”. Мені одному “ЦЕ” ввижається чи ні?

Open all references in tabs: [1 - 4]

Напишіть відгук