Краса – страшна сила!

“Люди могут простить тебе ум, даже талант, но красоту – никогда!”

Картинку з такою цитатою я знайшла на сторінці жінки, яка вчора вразила не лише мене, а й усіх вас. Так, це та сама дама, яка відкрила новий салон краси у Києві. Як видно, з цитати, яку вона вподобала, пояснювати бурхливу реакцію на себе вона звикла тим, що інші не можуть змиритися з її красою. Ще б пак!

Я не знаю як можна змиритися з тим, що хтось вміє так виглядати, а ти ходиш унилим гівном, у якого брови на тому місці, де вони і мали б бути (це ж так нецікаво), а губи не створюють імітацію виразу обличчя “мені воняє”.

Одним словом, я погоджуюся, що якщо є така краса, то гріх не завести собі для її підтримки цілий салон.

Ось дійсно страхітливий кадр, брюнетку, здається, взяли в заручники – ще трохи і нігті вріжуться в горлянку.

Знойная женщіна. Мєчта поета.

А ось і початок великого шляху. Я не сумніваюся, що в весільній фотосесії є й пікантніші фото, але на щастя Бог зберіг і я їх так і не побачила.

А це все через кілька років, кілька днів тому на відкритті салону краси.

Владелица салона Влада Нужина сделала все возможное, чтобы пришедшие на торжество гости могли полной мерой окунуться в мир вечной красоты, незабываемого удовольствия и безупречного вкуса! Королевским лицом и вдохновительницей салона стала певица Oksi. Be Queen – это способ повысить свою сексапильность и социальный статус до королевских высот. Ваш ход королевой – либо шах, либо мат королю. Это решать Вам! Королевская красота – сущность истории. Покоряйте совершенством!”

Королевская красота – сущность истории! Ви зрозуміли?

Не знаєте, як підвищити свою сексапільність до королівських висот, вам до Владиного салону!

Що я зрозуміла, так це те, що наші світські левиці і справді безстрашні, куди тільки не підуть, аби надурняк. Ось Оксі, наприклад. Її запросили стати “обличчям” салону, а вона прийшла і заразом продемонструвала, якими ще частинами тіла вона потенційно може стати.

А ось “дєвочка з рожевою волоснею” Ліля Кіш. Схудла так, що доводиться носити на ногах додатковий вантаж, щоб не віднесло вітром.

А ще на відкритті був показ моделей. Гарно. Мені здається, що тут глибока думка зав’язана на ситуації в країні. Ось дівчина у образі біженки.

А ось представниця нашої “укропської нації”.

А це просто стандартна “світська левиця”, бо їм не вигідно особливо прикриватися, а то раптом оточуючі забудуть, що у них є труси і те, що під ними.

Одним словом, у мене культурний шок. Біжу записуватися в салон, може з мене нарешті зроблять людину.

фото (с) glamurchik

4 відповідей “Краса – страшна сила!”

 1. uio коментує:

  Ёб твою, она 85 года рождения…

    uio

  • Ната коментує:

   таки да!
   а виглядає, в кращому випадку, 70 року народження)))

     Ната

 2. Ната коментує:

  Це той випадок, коли з моїх очей пішла кров від такої кількості королівської краси!

    Ната

 3. овощное танго коментує:

  нє хєр, нє хєр! трансвєстіти – тоже люді!

    овощное танго

Коментувати Скасувати відповідь

Напишіть відгук