Ельф Вітя Янукович і парламент у формі чайника

Художниця Ніколіна Бакуменко продовжує смалити (хто пропустив, ось можете тут почитати, я раніше про неї вже писала). Тепер завдяки їх вся Україна взнає, що у нас не президент, а маленький ельф. Далі цитую цензор, бо сльози заважають писати:

“В жизни этого человека присутствовало некое волшебство: мальчик из бедной семьи, сирота, которого воспитывала бабушка, дошел до президента Украины… Поэтому захотелось изобразить этого эльфа в контексте рождественской сказки”, – поясняет автор.

Каждая картина Бакуменко – ребус, портрет президента – не исключение. Парламент здесь изображен в виде… чайника, где под куполом-крышкой кипят страсти. В руках Витя Янукович держит волшебный шар с изображением Святого Владимира. Хрупкий стеклянный шар, по всей видимости, и есть Украина.

Сзади него булава – символ президента, а на веревочке висят детские игрушки – вертолет и домик, которые присутствуют в жизни президента. Все зверюшки – это конкретные люди, которые играли какую-то роль в жизни президента. Подарки под елочкой: пчелка и под ней коробочка с сердечками – тоже символы, обозначающие известных персонажей.

Все-таки як глибоко залізли ельфи в голову самої Ніколіни Бакуменко, що вона малює такі чудесно бездарні картини. Причому навіть портрет нашого президента не зумів затьмарити картину з маленьким Вовою Путіним, який подорожував у космосі і видно звідти привіз свого друга Мєдвєдєва і всіх-всіх-всіх.

9 відповідей “Ельф Вітя Янукович і парламент у формі чайника”

 1. panyura коментує:

  Б-дь! Шо вона курить?!

    panyura

 2. Мартин коментує:

  double facepalm

    Мартин

 3. shade коментує:

  аффтар скурил что-то страшное

    shade

 4. 122 коментує:

  я подумала б, що вона затролила вітю януковича, якби не її минулі подвиги…

    122

 5. Ptimiya коментує:

  Висер фантазії.
  Окрім чудової композиції вона бездарно працює з світлом-тінню. Переважно на її картинах є плоске переднє освітлення, при чому різні деталі кидають тінь в різні сторони.

  Взагалі, противно коли артист піариться малюючи одних політиків.

    Ptimiya

 6. Бо Нех коментує:

  наступний будє netanyahu isreal

    Бо Нех

 7. Mo коментує:

  я б спитала у “художницi” – що вона мала на увазі, (на малюнку з Путіним), зображуючи розкурочений гранат на передньому плані?!

    Mo

 8. krakazaur коментує:

  Здається, оця хуйдожниця хоче вхопити хвоста тієї ж Жар-птиці, що вхопив Нікас Сафронов. А шо ви хочете, іліта не поскупиться на бабло, якщо вподобає. А смаки… смаки отакі зараз, як на цих “полотнах”. Дєвочка у тренді.

    krakazaur

 9. Василина коментує:

  Ну кобіта нанюхалася…

    Василина

Коментувати Скасувати відповідь

Напишіть відгук