БОГИНІ повертаються!

Як радісно від того, що світський сезон вже відкрито. А отже ми вже можемо виділити найбільш гідних персонажів тусівки і сказати їм спасибі, що вони веселять нас. Богині повертаються!

Не знаю, чому саме було присвячено цю «подію», напевно, чомусь важливому і грандіозному, я просто пропоную порозглядати гостей івенту. І нехай ніхто з героїв не ображається, місць у рейтингу немає, всі прекрасні, різні і рівні.

1. Моя нова улюблена співачка – Натаніка. Як виявилося, мало того, що вона співає з Сергієм Сосєдовим, так вона ще й вода, вірніше, обличчя однойменної води. Ймовірно, дуже корисна і смачна. Особливо цікаво звучить «Натаніка без газу» або «Натаніка слабогазована». Ось і зараз співачка, радує нас цілющими властивостями свого образу. Надія Чепрага сьогодення! Зате лоб високий, значить, людина розумна.

2. Ще один співак, який завжди радує своєю творчістю, іміджем, креативом – Артур Боссо. Мене часто дорікають тим, що я його «піарю» на фейсбуку, але як же цього не робити, якщо він як той Нільс з мого улюбленого мультика. Головне підтвердження статусу артиста – це бренд і Артур про це точно в курсі. Як мовиться, в шоу-бізнесі він давно і глибоко. І бренди співак любить знакові. Ремінь із заповітною «Н» це так мило виглядає. Відразу видно, що співак думками ще глибоко в своєму рідному селі, хоч і живе в столиці. Хоча, гадаю, що ця «Н» означає Натаніка.

3. Ні, це не Валерія + 30 кг, але це теж співачка. Задерикувата стрижка, пікантна поза, грайливий настрій. Все це так понуро виглядає, ніби це її останні конвульсії. Але вірю в те, що це такий імідж і просто такий гарний жарт.

4. А це шедевральний режисер, яка, вочевидь, марить про славу Оксани Байрак і виглядає, як її молодшенька сестричка. Кліпи цього «режисера» ми вже бачили (наприклад, слизень з огірком Нікіта) і у нас виникає тільки одне питання – як людині, що так виглядає можна довірити зробити щось гарне, кліп, наприклад.  Або просто довірити гроші? А може вона просто погрожує клієнтам? А от товариш в розкішних чоботях – просто розкішний, шкода, що вони такі короткі.

5. А ось Ірина Мерлені, шанована людина, спортсменка, гордість країни, а виглядає як група комбінація в 87-му. Ну це ж просто непристойно, красти хліб у молодих дівчат, які прийшли в цей заклад за заможними папіками.

Але це ще не все. Ірина, як справжня леді, вирішила просто підняти на руки людину, якій не пощастило стояти поруч. Ох не заздрю я Монро, добре, що не кинула, а просто поставила на місце. Що тут скажеш – справжня леді, і смак показала, і манери.

6. Бідна дівчинка Міла, мені її так шкода. Завжди ходить в одному і тому ж. Ну коли вже їй пан Бебешко купить новий костюмчик? А то співає (за її версією), старається, а нові костюми ніхто не видає. Чи це просто, щоб її впізнавали? І ця природна чергова поза – це все так красиво. Хоча, судячи з того, як пуговочки пориваються відлетіти в космос, годує свою підопічну пан Бебешко відмінно.

7. Ну і у фіналі – потрійний удар. Не знаю хто це, співачки або просто дівчинки прийшли сукні провітрити, але виглядають вони як єдине ціле. Причому воскове і несмачне єдине ціле. Особливо мені подобається колір обличчя, особливо якщо порівняти з кольором ніг дівчини в центрі. Зате погляд правильний. Про вбрання нічого й не скажеш – кра-со-та!

+ В якості бонусу гарне фото. Це всім вам від мене як привітання з 14 лютого.

фото © absurdu.net

3 відповідей “БОГИНІ повертаються!”

 1. kill_them_all коментує:

  Взагалі, носити куценькі шортики, які виглядають як відсутність шортиків – мають моральне право лише дівчатка з абсолюно стрункими стегнами – а в ідеалі,довжина ніжок має бути не менше ніж півтора метри)))))
  Пані Ірина зі своїми пікантними формами виглядає, мяко кажучи, не совсєм кошерно… Хоча, глянеш на її ботфорти – і всі питання автоматично відпадають.
  Про остальних звьозд я вопше мовчу.
  На фоні всього цього “блєска і ніщєти куртізанок” невідома брюнетка у сукні кольору морської хвилі виглядає доволі виграшно.

    kill_them_all

 2. Moriko коментує:

  Мабуть тій дівчині, що посередині воскового тріo, давлять на очнi яблука знизу інші яблука – вірніше м’ячi.

    Moriko

 3. Тетянка коментує:

  Парад монстрів!!А взагалі досить дивне видовище:здається,що сукні вдягнуті замалі,все з них випирає,тканина тріщить по швах,якесь усе скособочене.Проте найбільше порадували баба-яга- пані режисер та Ірина Мерлені в силі-”я повія з кільцевої дороги”.

    Тетянка

Коментувати Скасувати відповідь

Напишіть відгук