буйний квіт дебілізму

80 років тому, Україна пережила Голодомор, зараз ми переживаємо буйний квіт дебілізму і я не знаю, що страшніше.

ІНТЕР такий ІНТЕР. Окрім відвертого пащекування клоунів, які перетворили свою моральну інвалідність на професію, телеканал подарував телеінсталяцію про пекінську качку в ніч напередодні дня пам’яті жертв Голодомору.

А ще в цей вечір вручали премію “золотий письменник”. Я думала, що з такою концепцією і блиском, який засліплює навіть при прочитанні назви, гірше не придумаєш, але вони не підвели і провели церемонію у найбільш вдалий для цього день. Організатори, до слова, ті ж, що й кілька років тому проводили бал на центральному вокзалі.

via revizor.ua, bukvoid, dmytrop

21 відповідей “буйний квіт дебілізму”

 1. Dirk Digler коментує:

  ненавижу зеленского

 2. Виборець коментує:

  Канал дебілів для дебілів. Давно не дивлюся і вам не раджу. Всю їхню рекламу ріжу за допомогою блокувальників з усіх сторінок, які відвідую у Інтернеті.

  Втім, треба толерантно ставитися до мозкових меншин нашого суспільства.

 3. ната коментує:

  розстріляти уродів!

 4. Ніхто коментує:

  Якая прєлєсть!
  Коли вони за півпайки будуть давати в дупу під нарами, вони втішать себе цими спогадами.

 5. Підлота! коментує:

  від них не чекала нічого іншого:(
  мене цікавить – де обурена громадськість? чи комісія з моралі? чи нацрада з питань теле та радіо мовлення?
  думаю, рейтинги каналів на цих вихідних не впали.

  пригадався скандал з дженет джексон і тімберлейком. судова тяганина з телеканалом тривала кілька років, а дженет нікуди не поспішали запрошувати і вона втратила кілька контрактів. здається, шось подібне і з брітніхою було, через те, що вийшла п’яна на сцену.

 6. Krumpel коментує:

  жидівський шабаш

 7. ST коментує:

  а чого ви обурюєтесь? ще не знаєте в якій країні живете? я вам нагадаю – у країні в якій заправляють прахфесар з двома ходками і підстаркуватий кацап-геолох, а каналом цим – їхній бріоліновий дружок-олігарх, більше того, більшість ваших так званих співвітчизників нічого не мають проти, отже обурюйтесь на здоров’я.

  • Warge коментує:

   Складається враження, що зв”язок між поняттями “розмовляє українською” та “українець”, якби це дивно не звучало, все ж таки існує. Чим довше живу, тим більше переконуюсь в цьому. Російськомовним жителям України – глибоко начхати на все, що стосується таких дат, як 24 листопада…

  • sml коментує:

   ваших так званих співвітчизників а Ви самі звідки?

 8. Tuilindo коментує:

  Гидко

 9. Ljalja-Olja коментує:

  А для них Голодомор – не траур. Мабуть, їхніх дідів “запросили” з Росії оселитися у вже збудованих хатах на Запоріжжі, і ніхто й не поцікавився, що сталося з попередніми власниками готових, красивих, колись доглянутих помешкань. Їм Совєцька влада була доброю – хату подарувала! От вони і їм подібні в унісон кричать як добре тоді було жити і не розуміє чого український народ отут кричить за свій геноцид, мову, права і т.д.

 10. Ко коментує:

  дві почвари на бидлоканалі.

 11. Зміюка коментує:

  “80 років тому, Україна пережила Голодомор, зараз ми переживаємо буйний квіт дебілізму і я не знаю, що страшніше.”
  Мармулетко, люба, люблю і поціновую ваш сайт, але ж блять не перегинайте палку, порівнюючи Голодомор із нашим ТБ. За великим рахунком, жити воно нікому не заважає. Я аж здивувалася, якщо чесно.
  І ще – можете закидати мене чимось важким, але Зеленський – це ну точно не сама бридка особа на ТБ. Ну ніяк. І ці “клоуни” іноді говорять дуже правдиві і реальні речі.

  • sml коментує:

   іноді говорять дуже правдиві і реальні речі:
   - ІНОДІ
   - говорять те що всі і так знають
   давно не дивлюсь – часто тупі і примітивні жарти.

   • ната коментує:

    вони давно вже не говорять нічого правдивого і реального. мерзенні бридкі почвари.

    • sml коментує:

     два ТуСраї

    • sml коментує:

     тусраї))

  • Ганко коментує:

   а хто ж тоді сама бридка?? невже марченко ксюха

 12. Ганко коментує:

  який примітив. навіть якщо відкинути таке ідіотське відзначення Голодомору, то нічого не розуміючі перелякані тварини, що носяться по сцені – це той ще гуморок

 13. Ганко коментує:

  запечений зеленський по-єврейськи на честь голокосту – було б краще

 14. booka коментує:

  Зеленський думаю не дурний, але безпринциповий – головне рубати гроші, поки на нього є попит і не важливо, що за продукт він випускає. Якість гумору потрібна меншості, а народ на жаль ведеться на тот непотріб, що вони клепають. Та й з ідеями,напевно, криза.

  А Кисельов, якого любила дивитись колись в часи НТВ з його командою, якийсь тут нудний та дурноватий зі своєю Вел Політикою. Мало того, що весь час музичний супровід,який, як мені здається, нафіг не потрібний, та ще й пожерти під ніс принесли: хіба приємно, щоб у серьозній програмі на вас дивились як ви жуєте та запиваєте?

Коментувати Скасувати відповідь

Open all references in tabs: [1 - 6]

Напишіть відгук