“А МІЛІЦІЮ НЕ ТРЕБА! ВОНИ МОЖУТЬ ДОБИТИ!”

Ірина Крашкова, яку в с.Врадіївка (Миколаївська обл.) згвалтували, а потім добивали молотком два мусора, кинувши її померати в лісосмузі: “Я повзла і молила Бога, що б тільки дотягнутися до допомоги, до першої хати. Побачивши жінку, я відразу крикнула “викличіть швидку!”, а міліцію – не треба! вони можуть добити.

“А МІЛІЦІЮ НЕ ТРЕБА! ВОНИ МОЖУТЬ ДОБИТИ!”

Я не уявляю, якою б була реакція перших осіб держави на таку заяву у цивілізованій країні, бо живу в нецивілізованій і знаю, якою реакція буде у нас. Прості люди вийшли на вулицю і штурмували відділок. Непрості переважно на курортах і “пусть весь мир подождет”. Ну або просто мовчать, що їм там, забудеться.

Так от, що важливо. Треба створювати ресурс, який допомагатиме тримати на контролі резонансні справи і перевіряти чи фактично відбулося покарання, а то з пам’яттю у нас все коротко і на це теж роблять ставку.

Зараз всі активно обговорюють справу Крашкової, але засуджені за справою Макар, зокрема, все ще сидять, але поки що у Миколаївському Сізо і так і не познайомилися зі своїми потенційними бойфрендами у місцях відсидки. Це прикро. Це треба контролювати і пришвидшувати рух до світлого майбутнього.

Тепер запитання – у кого ще які ідеї щодо ресурсу? Можливо хтось виділить сторінку-розділ на своєму сайті (рагу.лі не пропоную, бо тут такий розділ буде виглядати чужородним елементом). Я готова брати участь в наповненні і інфопідтримці.

17 відповідей ““А МІЛІЦІЮ НЕ ТРЕБА! ВОНИ МОЖУТЬ ДОБИТИ!””

 1. Drulik коментує:

  У вас є ідеї щодо ресурсу? Можу допомогти з розробкою сайта.

    Drulik

  • Marmuletka коментує:

   Я беру пару днів, щоб сформулювати як і куди бігти, і коли буде за що братися напишу вам на мейл. Вказаний вами тут мейл, що починається на drulik він діючий?

     Marmuletka

 2. Марія коментує:

  Можу запропонувати наш хостінг і сайт як базу wcu-network.org.ua

    Марія

 3. Мартин коментує:

  я пропоную другий розділ до такого сайту: вікі українських покидьків – по областях

  чиновники, політики, хабарники, їх родичі, – на всю “еліту” треба завести невелички досьє з фото, біографією та переліком їх діянь

  аби знати в обличчя та не забувати

    Мартин

 4. Лео коментує:

  Ви знаєте, я взагалі не дуже розумію нашу країну (це я просто, до справи створення сайту це не стосується) – в нас (та у багатьох странах СНГ – ну для когось це “для нас”, а для когось “у них” – ну це не важливо – Україна одна) вже резонанс, якщо люди борються за свої права та вимагають робити по закону: наприклад популярне інтернет-шоу у Росії, де накліюютьналіпки на скло порушників дорожнього руху, та вимагають дотримуватися правил, чи наприклад інше, де люди у костюмах поросят приходять у магазини та перевіряють зіпсовані товари та просять викинути… А за кордоном це норма – що все робиться за законом і без нагадування інтузіастів.

  Взагалі я коли вчора у сюжеті про ту жінку побачив, що люди массово вийшли на вулиці і захищают права простої жінки – я такого не пам’ятаю раніше, щоб воно так було. Очевидно людям у просто набридло і накипіло… Сумно…

    Лео

 5. ani коментує:

  Вже чотири роки величезна кількість людей, ошуканих Жулинською і Драчихою, виборюють свої зароблені гроші, які ці покидьки вкрали через кредитову спілку Турбота. І їх на цей сайт, в перших рядах – вони обікрали людей по всій Україні….

    ani

 6. мила коментує:

  Сижу и плачу…Розпач і біль! “Докотилася Вкраїна до самого краю…”Т.Г.Шевченко

    мила

Коментувати Скасувати відповідь

Напишіть відгук