5 елемент

Сьогодні у нас одна тема дня (хоча насправді це головна тема щодня) – кінець світу.

От, наприклад, потішили піарники Наталки Бучинської, зарплату яким вона, вочевидь, видає наркотою (орфографію не змінюю):

Конец света озадачил народную артистку Украины Наталию Бучинскую

В преддверии так называемого конца света на Наталию Бучинскую посыпался как первый снег в этом году огромнейший шквал концертов!!! Хотя у артистки до этого было не мало концертов, так как она является одной из востребованных звезд шоу-биза! Известно, что сейчас по всей Украине идет паника по поводу конца света, хотя многие и не верят в его существование, 2-е покупают свечки и тушенку – строят бункеры! 3-е же хотят стать ближе с теми людьми, с которыми они хотели провести свои последние часы жизни, те кто им дарит тепло любовь и веру в жизнь! Таким идолом стала Наталия Бучинская – на кануне конца света многие ее поклонники хотят встретить его с человеком олицетворяющим высокие земные чувства (Веру, Надежду, Любовь) По мнению фан-клуба певицы её поклонники считают 5-м элементом как в фильме Люка Бесона (5-й Элемент), ведь слушая песни Наталии хочется жить и радоваться жизнью! Потому что песня является неотъемлемой частью Украинского народа!

фото і текст via © Журналисты VS. пиарщики

26 відповідей “5 елемент”

 1. Zafira коментує:

  Таке можна написати тільки після отримання зарплати наркотою

 2. Ljalja-Olja коментує:

  я люто ненавиджу отаких псевдо-піарщиків! Вони тільки ще більше гроблять імідж артистам!

  • olyasha коментує:

   а фотошопщиков? там рука с мультипассом размером с голову, при этом похожа на мужскую

   • gloria коментує:

    а Вілліс чи Бессон свою згоду давали на використання кадра з фільму? )))

 3. Le Crapule коментує:

  Шедеврально. Ну просто неперевершено. Виявляється для того щоб писати щось одного знання літер замало.

 4. Le Crapule коментує:

  Виявляється для того щоб написати щось вагоме одного знання літер замало

  • Акапулько коментує:

   Ну, цей розумник ще цифри знає. Але йому це допомогло? Мабуть, від того й біда – забагато знає, мосх нівміщає))

 5. Мартин коментує:

  Жесть як вона єсть (с)

 6. 121 коментує:

  Ще Рудніцкого тут бракувало (татка нашої дорогої Анжеліки, який колись “дресував” саму Ліну Костенко!) – він би сказав, що кінець світу сам готував. Аби в нього дОчка була і брульянтів хвашисти не забрали…

 7. nezvana коментує:

  радоваться жизнью?! правильно “радоваться жизни”, радіти життю тобто, а ще “українського” пишеться з малої літери. автора на біс!

  • Ljalja-Olja коментує:

   а знак оклику після кожного речення?

  • їока коментує:

   там у кожному реченні перли,як стилістично так і орфографічно-пунктуаційно.

 8. тихий коментує:

  тупо(((

 9. Ю коментує:

  Типичный ход для этой 40 летней куклы , на ёлках заработать надо, вот и использует такой привод для рекламы . Может лет 15 это продолжается , включите ТРК Киев (В ДЕКАБРЕ ) обязательно увидите старый или новый клип Бучинской …. задрала уже.

 10. olyasha коментує:

  У Наташи (кстати, кто она?) первый снег в декабре))), вся страна уже обсудила застряющие в снегу Хундаи, отключенные батареи. Может это ОНА в бункере сидит, или просто на улицу не выходит потому что никому на фиг она не надо? Тем более, аллюзии с фильмом 15-ти летней давности тому подтверждение (сидит в яме, смотрит видик с Брюсом Виллисом).

 11. Moriko коментує:

  “Известно, что сейчас по всей Украине идет паника по поводу конца света….”
  Як мене бісять ці наклепи на “других”! Нема у нас ніякої паніки – люди спокійно займаються своїми справами, іноді шуткують на цю тему.

 12. Helga коментує:

  я одна не в курсі, хто це така?

  • Moriko коментує:

   я теж не знаю що це за хвея )

   • йоЛоп коментує:

    приєднуюсь=))

    • Медузо Горгоно коментує:

     То звизда и народна артистка
     Була міс Тернопільської аграрної академії у 1996 чи то 1997 році. Потім стала півіцєй ротом як у тих міс прийнято і переїхала до Кийова, прихопивши з собою жоніха найкращоі подруги сестри( та дурепа жоніха з армій чекала а тут Наталка цапцарап і давай досвіданя). Правдо жоніх подруги сестри став гарним чоловіком для народної артистки і на інших баб навіть не задивляєцця і пох на підстаркувату дружину хоча може це із вдячності що вона його з ніщети витягла одягнула вивчила і зробила з нього бізьнісьмена.
     Кажуть що чито тато чито мама півіци свого часу був найвідомішим гінекологом у Тернопіллі, так можливо саме це і є джерелом натальчиних талантів, бо скажу я вам з власного досвіду гінекологи у студенських містах добре заробляють

 13. Варвара коментує:

  Таким идолом стала Наталия Бучинская

  хосссссспадє

 14. Олександр коментує:

  З неї така Йововіч, як з Лук”янова Джеймс Бонд

 15. Makki коментує:

  Це не вона в бункері, мабуть,це я в бункері. Бо НІКОЛИ не чула про цю супер-пупер-популярну-затребувану зірку..(а я з тих старожилів що ще гурт “фантом 2″ памятає)

 16. Xu коментує:

  хочется жить и радоваться жизнью! хочется жить и радоваться жизнью! хочется жить и радоваться жизнью! хочется жить и радоваться жизнью! хочется жить и радоваться жизнью!

 17. Зміюка коментує:

  мене в таких випадках дратує одна річ – ну чого зі своїм рагульством чіплятися за щось дійсно шедевральне? Лоран з Алісою, оця дуринда з 5 елементом. Ну невже так важко обійтися без нахабного і бездарного використання відомих образів?

Коментувати Скасувати відповідь

Open all references in tabs: [1 - 6]

Напишіть відгук