Житель міста написав досить емоційний лист-звернення до … – Сайт Івано

Мешканець Івано-Франківська звернувся до велосипедистів з проханням дотримуватися ПДР.

З цього приводу городянин написав у Фейсбук-спільноті “Жити у Франківську” цілого листа.

Нижче подаємо увесь текст звернення:

“Крик душі автомобіліста:

Дістали рагулі на велосипедах! Чому ви не виконуєте ПДР? Їздите під “кірпіч”, їдете під червоне світло, не дивитися назад коли об’їжджаєте ями. Та що тут казати, сьогодні на Шевченка побачив такий папірчик..

А самі навіть не намагаєтеся їхати по вашій любимій велодоріжці. Я це пишу не просто так. Правила дорожнього руху написані кров’ю. Це не прості слова. Кожний пункт виник після купи смертей! Хочете стати наступним? Ви успішно це робите.. Так вчора на сагайдачного збили велосипедиста. Не знаю чи вижив… Хочете наступними бути??

Стосовно Шевченка. Сьогодні пройшовся там, реально по тій доріжці проїхалося 2-є. Решта гнали по пішохідній зоні. Я розумію, що там люди ходять і машини деколи стоять. Але це не причина її нагло ігнорити і не їхати взагалі. Ще раз повторюю, кожний, хто порушує ПДР рано чи пізно опинеться в лікарні або в морзі! Ну правда, пожалійте своїх батьків, коханих, дітей (якщо немає, то майбутніх). Дорога це не іграшка. Помилки не пробачає.

Хочу звернутися до адміністрації Типового. Давайте робити час від часу пости про те, як потрібно їздити на велосипеді. Але робити з урахуванням ПДР та рекомендацій професіоналів велоспорту. Давайте постійно розказувати, що без шолома їхати, це смертний вирок, розказувати як можна об’їхати ті чи інші місця, де є заборонений знак і головне пояснити, чому є той знак там. Давайте розкажемо про мертві зони в автомобіля, де велосипедист ховається повністю.

Готовий допомогти в плані пояснення з точки зору автомобіліста. Але мета одна, зробити ЄВРОПЕЙСЬКЕ місто! Бо нам в ньому жити. Давайте залишимо вибіркове правосуддя москалям, а самі, нарешті, станемо цивілізованим містом та нацією!”

Напишіть відгук