Закриття і відкриття ММКФ

Лише нещодавно я бачила на різнх сайтах підбірки прекрасного з відкриття ММКФ, аж тут уже і закриття пройшло. І закриття було не менш захоплюючим, зірки було так багато, що вони просто засліплювали. Хіба  ж ці дві зірки не засліплюють?

Зараз, звичайно, літо, але це не привід перетворювати червону доріжку на пляж, спускаючи дивовижним чином бретельки від сукні на манер спускання бретельок з купальників на пляжах.

Жінки, які прийшли на черемонію, доводили, що родзинка є в кожній і деякі навіть цнотливо намагалися прикрити родзинку тканиною, але все одно все просвічувалося.

Якийсь десант свіжоспечених веселих вдів, які ніби й у траурі, але уже грайливі.

Одним словом дуже красиво.

І контрольний!

Відкриття теж було дуже гарним…

…але писати про це не буду, тому що про це ви можете прочитати не лише у мене, а, наприклад отут - http://n-vetlitskaya.livejournal.com/464345.html чи отут – http://iva-no-va.livejournal.com/735795.html

фото © foto.rg.ru, spletnik.ru

2 відповідей “Закриття і відкриття ММКФ”

  1. Валерун коментує:

    СлаваЗайцев порадував! такий собі раста-дідусь одягнений в кращих традиціях хіппі ! так ! МИ – ТЕЖ ЗА ЛІГАЛАЙЗ ! ВМИКАЙ БОБА ! ПОЗИТИВ ВИБРЕЙШН ! а Михалков, він теж це любить http://www.youtube.com/watch?v=wxSzjNFVbOg

      Валерун

  2. brivazeme коментує:

    Дивно, як має виглядати гарненьке личко, дами знають, а як безумовно зачарувати своїм вбранням спостерігачів – ні, не уявляють. Ну що це за я-концепція і як же ж треба почуватись?..

      brivazeme

Коментувати Скасувати відповідь

Напишіть відгук