Євродопобачення

Відчуваю, що доведеться вам перетерпіти кілька постів про український відбір на “Євробачення”, бо ця подія традиційно збирає всякого роду нечисть, якій аби тільки залізти в телевізор. От вам, наприклад, прінскрін з відео відбору. Шо це, блядь, таке? На таке навіть дивитися страшно, а воно ж іще й співає.

Ну і не можу не викласти відео з першими конкурсантами відбору. Рецепт пісні на “Євробачення” по-українськи  – це взяти народний текст про козака.

Дещо змінити текст, адаптувати його до реалій сучасного життя з допомогою активного завивання, напівпрозорого вбрання виконавиці та засліплюючого образу виконаця, який всім своїм виглядом змушує засумніватися в тому, що його взагалі цікавлять дівчата. My eyes! My ears!

13 відповідей “Євродопобачення”

 1. Вуйна коментує:

  Ти диви, це вже до нас западна мода докатилась, шоб заводить собі на старості лєт малодєнького гомасєксуального тойбоя. А шо, всьо як у людей.

 2. wolly коментує:

  Ласкаво просимо в СРСР

  • Акапулько коментує:

   От токо нетреба про СРСР! На ідейно дістілірованих “огоньках” чи “Пєснях года” було так же важко побачити відвертого гомосєка, як і ліхвик перезрілої кокотки… Тоді навіть Аллабарісовна з однолітками тусовалась – обліко моралє!

 3. Ксс коментує:

 4. Ll коментує:

  На Євробаченні-2013 Україну представлятиме Злата Огнєвіч.
  А чому не Камалія?;(

  • Helga коментує:

   як не Камалія? все, я в розпачі ;(

  • ramazeka коментує:

   добрэ… добрэ тому, шо нас будэ прэдставляты не той товарыш з слонячым хоботом, якый вин соби попэрэду вместо писюга прыконопатыв!
   да! дужэ странно, шо вин соби його не одяг на кастинг! ))

  • Garda коментує:

   Камалія якось заявила, що її пісні не для української публіки і вона орієнтується за західну аудиторію. Як на мене, то це на краще. Ну не хоче людина своїм “талантом” прославляти Україну.

 5. Натуся коментує:

  От мені цікаво наскільки це потрібно бути самозакоханим, щоб не розуміти, що з такими їбальниками і репертуаром вони на хуй нікому не потрібні на тому Євробаченні…

 6. Олександр коментує:

  ВОни знялися, бо шансів в них було 0

 7. tschick коментує:

  ну как, ну как? ну что за мода, откуда она взялась? эти жлобские гольфики из сетки..

 8. olyasha коментує:

  то есть они выли, выли, а потом сказали: участвовать не будем. издевательство какое-то, прям как китайская пытка: изощренная и жестокая. и почему афтор музыки и слов Новицкий считает, что это песня для Евровиденья? как она затронет ум и сердце строителя в Блекшире и фермера в Провансе?

 9. Фані коментує:

  схоже, кінець світу все-таки настав…

Коментувати Скасувати відповідь

Open all references in tabs: [1 - 3]

Напишіть відгук