Високий високий поет

Я тут побачила у фейсбуку фото отакого скромного і невибагливого лайтбокса і вирішили присвятити свій день поезії.

Спочатку я знайшла статтю про цього луганського (багата Луганщина на таланти) поета на вікіпедії і одразу ж одразу захотіла піти на його сайт, почитати вірші. Але…

Але коли я зайшла на сайт і побачила обкладинки його книжок (а їх у нього як мінімум 9, та ще й є ледь не по 400 сторінок), тоодразу передумала читати. Обкладинкового креативу мені вистачило.

Красиво? А так?

Якщо ви звичайно, цікавитеся, то можете піти на сайт автора і почитати поезію, але гадаю, що цієї візуальної діареї вам буде достатньо, щоб отримати максимальну дозу насолоди. З поезією це однозначно буде передоз.

фото (с) Сергій Руденко

16 відповідей “Високий високий поет”

 1. Надія коментує:

  Він що, вирішив зекономити на обкладинці та малював її самотужки?
  Талантлива людина талантлива в усьому, одразу видно. Тож вірші читати не наважусь.

    Надія

 2. Стецько коментує:

  Щодо креативу в обкладинках – судити не буду, явно, що він їх не робив. Можу лише сказати, що не одноразово бачив цього дядечка в метро, який просто ходив поміж людей і роздавав свої флаєри з віршами. А купувати чи ні його збірки – то вже особиста справа, все ж таки, перш ніж робити висновки, можливо, варто хоча б прочитати бодай один твір.

    Стецько

  • ka коментує:

   Я з тих, хто читав вірші “високого” поета. Якщо вам треба експертна оцінка, то я за фахом філолог. Відкрию маленький секрет: не все те, що рими і про любов, – поезія Про обкладинки промовчу)))

     ka

 3. Кирчо коментує:

  а где нос у девушки на последней обложке?

    Кирчо

 4. brivazeme коментує:

  “…видає власним коштом, сам замовляє і контролює верстку й дизайн, готує до друку. Наклад нової книжки – 10 тис… (коли роздавати по 10 книжок на день, на це піде біля двох років)”.
  …Торкнулась ледь-ледь, випадково.
  Але – мов вогнем обпекла.
  Я мовив одне тільки слово,
  А ти мені… все віддала…

  Від нього шаленіє безліч людей. Як на мене, ліпше б смерть або трагічність і абсурд життя так затягав-замурзав, як ту незрілу закоханість.

    brivazeme

 5. гомінко коментує:

  незнаю, незнаю. чогось поганого я тут не бачу. ну обкладинка кривенька і що тут такого? до того ж зовсім не приведено прикладів внутрішнього наповнення. а може й дійсно варто було б почитати?

    гомінко

 6. Ljalja-Olja коментує:

  Зате дядько, хоч і з Луганщини, а пише українською! Респект – хай всі бачать і знають, а не голослівно стверджують, що на Донбасі тільки русофіли! Людина проявляє себе, а як нема багато грошей, то дещо дешевенько і кустарненько виглядає (зате в Альони Лоран “дорога” книжка). Все-одно, як на мене, то достойне хобі! Бажаю йому успіхів і популярності – тоді й серйозніші видавництва, може, за нього візьмуться.

    Ljalja-Olja

 7. Вася Пупкиен коментує:

  “Ничего вы не петрите в красивой морской жизни!” (с) “Любовь и голуби”

    Вася Пупкиен

 8. Achtung Kanonichny коментує:

  О-па петлинстайл. Простите. Вырвалось.

    Achtung Kanonichny

 9. Salameira коментує:

  ну, поганенькі попсові обкладинки, ну несмак, ну примітивні вірші про любов… то й що…
  от Юрій Кириченко поет так поет, нас в школі примушували купувати його збірки та вчити вірші звідти, так “вірш про алкаша” і “балада про падлюку” мені ще довго пам*яталися… ось, наприклад: Сир із маслом цілувався з понеділка, а в п*ятницю розкололася тарілка… колупався сир у носі, колупався, поки з новою тарілкою спіткався” і тепе

  вже краще про любов

    Salameira

 10. Ганко коментує:

  Стиль художнього оформлення змушує спливти в пам’яті середньостатистичні обкладинки дисків з весільними відеозйомками. А це скажу я вам рівень.
  П.С. треба знищити всі копії графічного редактора, в якому кліпається цей креатив. Може тоді щось зміниться

    Ганко

Коментувати Скасувати відповідь

Напишіть відгук