Втомився бути сам? Запитай мене куди подзвонити

Яких тільки дурнуватих проектів не придумають аби лиш попіарити наших недозірок, які особливо нікому нецікаві, втім чомусь вперто продовжують пхатися у всі можливі фотопроекти, вечірки і тому подібне. Ось взнала, що до нас приїхав Крістофер фон Дейлен aka Schiller і з якогось переляку презентував свій фотопроект під назвою “Віртуальний готель”.

Навіть не уявляю, що могло його надихнути на те, щоб відзняти серію незрозуміло-невиразних знімків з дивними підписами, та ще й запросити для цього таких українських “зірок”, як, наприклад, Наталка Окунська (скажіть, між іншим, чим вона займається поза світським життям і судами).

…don’t mistrust, leave all your fears behind…

Нагадаю, що це типу фотосерія про віртуальний готель, хто в цьому готелі пані Наталя, я не розумію, бо скидається взагалі на звернення до чергового майбутнього кавалера, так би мовити.

Подивимось ще.

Що це значить? Які моменти вічності?

Тут чітко видно, що тьолка шарить у тому, що таке гарне і зручне взуття. Типова така “змінка” для купи дівчат, які шукають пригод у готелях.

Ну і для повної картини. “Втомився бути сам…” Нє, ну подумайте, людина сама в готелі, хто може її розрадити? Кого можна викликати по телефону?

А потім на презентації проекту був потужний вокальний перформенс. Це, мабуть, теж співробітниці готелю.


фото © absurdu.net

1 відповідь “Втомився бути сам? Запитай мене куди подзвонити”

  1. qwerty коментує:


    очередное блядство. предлагаю идею феерверка на открытие

Коментувати Скасувати відповідь

Open all references in tabs: [1 - 8]

Напишіть відгук