“Восточные ворота Украины”

Це логотип Луганська, адже всім давно відомо, що будь-які проблеми міста можна вирішити, якщо подати його у якості успішного бренду. Над концепцією цього бренду (а це цілих 50 (!) сторінок, частину з яких ви побачите нижче) і працювала команда з 21 людини протягом року. Працювали-не працювали, а презентація вражає.

Я якось пропустила момент презентації, тому пишу про це тільки зараз, коли уже інші вправно висловили свою думку про “бренд” з допомогою фотошопу.

Хоча тут і фотошопу не треба. Який бренд, така і презентація.

Хоча красиву презентацію теж підготували. Все-таки 21 людина рік працювала. Презентація витримана у стилі логотипу – “йобаний стид”.

We are renewing. Отак. Ударим знанням английської по потенційному інвестору.

Йолка. Шо вони там собі взагалі дозволяють у своєму Луганську?

А тепер пропоную переглянути відео і дізнатися трошки більше про цей непересічний проект. Не можу не погодитися з фразою “буменранг тільки спочатку летить вперед, а потім повертається назад”.

 

відео © e-donbas.org

фото © golovoyzadva, cxid.info, eastcorr.net

 

3 відповідей ““Восточные ворота Украины””

 1. бука-бяка коментує:

  Бред Луганска

  кстати, сколько за него заплатили?

    бука-бяка

 2. bimber100 коментує:

  ЛУганда

    bimber100

 3. Хех коментує:

  Справа в тому, що чоловік з папірцем – то не офіційна презентація. Це була прес-конференція, де розробники розжовували журналістам, що воно таке – логотип, малювали на ходу. Звісно від того сам бренд кращим не стає.

    Хех

Коментувати Скасувати відповідь

Напишіть відгук