Відродження епохи Відродження

Наталя Пугачова (і пофігу, що вам це ім’я ні про що не говорить) презентувала новий кліп. А це означає, що уже є якісь старі. Але знаєте, мені чесно кажучи було не до того, хто така Наталя Пугачова, а все тому, що на презентацію кліпу прийшла ТАКА гоооостя. О!

 

А тепер гостя і Наталя Пугачова разом (на фото в центрі). Ну погодьтесь зі мною, що на її фоні Пугачова виглядає недостойною шоубізнесу.

Інші гості намагалися дотягнутися до ідеалу але це не вдалося ані недоробленій Леді Газі, яка вважає, що стиль – це якщо начіплюєш на голову незрозумілу хрінь.

Ані тьолці, яка реально прийшла на вечірку в чорній комбінації. Зверніть увагу на бретельки.

А як вам ці волохаті троянди? Це між іншим одна з ознак рагульства – непереносиміть простої і природньої краси. Як так, якісь прості рожеві трояндочки? Це ж не модно і не гламурно. Треба їх удосконалити! А от з навичками удосконалення – швах. От і маємо те що маємо.

Між іншим ще гості малювали мистецтво руками, а якщо говорити словами піарника “возрождалі епоху рєнєсанса” (мені здається – це готовий мем). Я тут прочитую рядок з релізу, бо сама не вмію так писати: “В канун наступления зимы, возродилась  эпоха ренессанса. Игорь Сахаров – художник и автор проекта “Открой в себе художника” дал  уникальный мастер-класс, в котором каждый гость смог оставить свой отпечаток, воссоздав на холсте атмосферу вечера, окутанного мистикой легенды о Подгорецком Замке и его таинственной невесты… ” Я так і не зрозуміла чия була наречена, але картину, яка відродила епоху ренесанса, я вам покажу.

фото © absurdu.net

 

13 відповідей “Відродження епохи Відродження”

 1. мсн коментує:

  Картина и то шо надо!
  Словно доктор прописал!

 2. gav коментує:

  Пропоную назву альтернативного проекту для ренесансних митців: “Наклади собі в куточку”(ну шось достала сьодні мене туалєтна тема), або більш конструктивні “Позбудься в собі глистів”, “Зроби собі лоботомію”.Або сакраментальне “Випєй йаду,Ліанардо!”

 3. Харкуша коментує:

  Цьоця з могильним листям на голові доставляє. Шопопало…

  • BadRomanse коментує:

   Ну чого цьоця саме з могильним листям? Он я бачила у супермаркеті таку саму екібанку під ялинку із сріблястих листочків; може воно пішло, купило, скрутило баранкою тай видає усім за шедевр Андре Тана?

 4. Oka коментує:

  Ы! Блуза-сеточка рулит! И лифчик наперевес. Зато в тон юбке.

 5. Ганко коментує:

  “Це між іншим одна з ознак рагульства – непереносиміть простої і природньої краси.”
  Браво! В яблучко.

 6. N@T@ коментує:

  Добре знаю Підгорецький замок. Бувала там десятки разів. Так. реставрацію почали давно і грошей явно не вистачає. Тому ,підозрюю, почали здавати в оренду деякі зали.Але, незважаючи на те, що зкамок був напівзруйнований, в ньому залишалтся і шарм, і величність. І легенда про Білу Пані( а не наречену) шарму йому тільки додавала. І замість того, щоб зробити з нього щось путнє, невже його перетворять на гламурнєнькоє мєсто для наших звьозд і всяке бидло, далеке і від історіі, і від патріотизму( пардон за пафос, але іншого слова не підібрала) буде влаштовувути там своі ренесансні блядки?

 7. Ганко коментує:

  Фальоса як завжди тут як тут – обтирає дряхлі яйця навколо юних сірєн

  • gav коментує:

   Ну дик Возрождєніє ж, Вам кажуть, от і возрождаєцця, сцуко…

 8. ттвд коментує:

  Шикарная женщина. Как зовуд, где сыскать?!

 9. Ganna коментує:

  A tsey, soromliusja sprosit’, kruzhochok zprava, tse htos’ sviy stakan raptovo postaviv chi mozhe dlia dovershennja povnoti kartini, tak skazat’ poliot razbushevavsheisia fantazii

  • gav коментує:

   То знак сайту, шоб усякі борзі мимопроходящі не пиздили їхші шедеври! Ну а нам, татарам усьо равно))

 10. фанатка леді Гаги коментує:

  так, не гнати на Леді Гагу!!!

 

Напишіть відгук