В Івано-Франківську відкрито виставку керамічних булав

Грузинський драматург Раґулі Власідзе представив іванофранківцям унікальну виставку керамічних футбольних булав, присвячену Чемпіонату Європи з футболу 2022 року. 

На виставці представлено 24 унікальні булави, над котрими митець працював понад шість років. Унікальність виставки в тому, що вперше в історії  виставка одночасно експонуватиметься у повному обсязі.

Кожна булава присвячена окремій визначній людині, чия праця є орієнтиром миру, любові та милосердя. Значна частина робіт присвячена саме українцям, серед них: Ліна Костенко, Тарас Шевченко, українські футболісти Андрій Шевченко, Олександр Шовковський, Андрій П’ятов, брати боксери Володимир та Віталій Кличко та інші.

 

За словами автора робіт, на виконання однієї булави іде близько трьох місяців, найважче було працювати над булавою, присвяченою видатному французькому футболісту, керівнику УЄФА Мішелю Платіні.

 

Раґулі Власідзе зінався, що саме через любов до ураїнського народу для втілення своєї ідеї вибрав булави, котрі символізують дух українського народу.

 

Відвідувачі виставки упродовж демонстрації можуть придбати колекційні мистецькі сувеніри лімітованої та нумерованої ексклюзивної серії “Гуцульська рапсодія” та “Зоре моя вечірняя”. Виручені від продажу кошти будуть спрямовані на реалізацію проекту навчання творчої української молоді у Грузинському державному університеті театру і кіно імені Шота Руставелі.

При використанні матеріалів обов'язкове посилання на Коломия ВЕБ Портал

 

Напишіть відгук