Українські знижки найбільш українські знижки в світі

Принаймні це демонструють українські диво-бізнесмени. Далі цитата з запису в живому журналі vlyt‘а.

Дуже цікавий і вельми нахабний розводняк під виглядом Акції проходить зараз у мережі «Великої кишені». Зовні усе чинно і благородно: на кожні 50 гривень придбаного товару ви отримуєте Фішку. Бережно їх збираєте, вклеюєте у листівку, після чого отримуєте право купити за пів ціни (!) посуд відомої французької марки Vitesse.

Одначе насправді людина, яка бере участь у цій акції, стає учасником дешевого обману. Обіцяна знижка (а 50% звучить доволі серйозно!) не існує в природі. Вірніше, вона існує лише у хворій уяві організаторів цього дійства. Поназбиравши фішок, людина отримує банальне «право» купити посуд Vitesse за її ЗВИЧНОЮ НОРМАЛЬНОЮ ЦІНОЮ.

Організатори, звичайно, постарались, щоби справжню ціну акційних товарів було дізнатися доволі складно. Але…Коли ви полізете в інтернет і захочете звірити ціну на акційний товар зі спеціалізованими українськими точками продажу посуду, у вас дійсно нічого не вийде. Чи то представництво Vitesse провело масову «зачистку», чи то (що більш вірогідно) завезло в Україну новий товар, який не пущений в альтернативні мережі. Жоден з провідних інтернет-магазинів не має цих чайничків та сковорідок, хоча марка Vitesse представлена у них досить широко і різноманітно.

Проте уся видима чинність і благородність моментально руйнується, якщо не полінуватись і подивитися на ціни згадуваного посуду в сусідній Росії. Там ніяких таких Акцій ніхто не планував, і все знаходиться у вільному активному продажу. З указанням, як ви розумієте, цін.

От вам приклад. Набір столових приборів, який начебто має «звичайну ціну» 567 грн. Велика кишеня втюхує за 283,5 грн., подаючи це як небачену щедрість. А в Росії усе це вільно і безтурботно продається за 992 рубля (258 грн). Ще і, зверніть увагу, помітно дешевше!

Або набір посуду із 7 предметів. Велика кишеня ощасливлює нас ціною 424,57 грн., розповідаючи, що у нормальному житті той має коштувати майже 850 грн. Брехня. В Росії це продається за 1720 рублів (447 грн.). Значить, приблизно стільки він би мав коштувати і у нас:

А щоби нам хтось тут не розповідав зайвих байок про те, що сусідня держава продає цей посуд на якихось унікальних умовах, от вам приклад із української дійсності. На щастя, існує у нас доволі потужний сірий ринок, який французам не вконтролювати. І він лише підтверджує мої підозри.

Велика кишеня ощасливлює покупців чайником за 255,83 грн., прибріхуючи, що його «звичайна ціна» складає 511,66 грн. Фіг там. Той же чайник продається у нас на e-markets.com.ua. І продається за 208 грн. Баз будь-яких понтів і обіцянок небаченого щастя.

Отже, це низько, панове. Низько і негарно таким чином розводити покупців. Vitesse доволі серйозна та авторитетна компанія, тому витворяти подібні речі їй мало би бути соромно. Вони-то непогано зароблять на цій акції, адже любителів халяви у нас предостатньо. Але, дуже сподіваюсь, що така акція сильно опустить авторитет цього бренду (як і авторитет Великої кишені). Посуд недешевий, і потенційний його покупець апріорі має доступ до інтернету. В якому уся ця благочинність за кілька хвилин виявиться тупим і неприємним розводняком.

Ну і від себе додам, а що можна очікувати від магазину, адміністратори якого пишуть ось такі оголошення.

 

15 відповідей “Українські знижки найбільш українські знижки в світі”

 1. AleX коментує:

  Подобными акцЫями страна напичкана по самое “не хочу”. Сеть супермаркетов Амстор и АТБ вполне могут потягаться с Большой Кышеней подобными “щедрыми” предложениями.

 2. Ганко коментує:

  Кишеня гамно.
  Вони свіжі продукти запихують у саму глибину всіх полиць, щоб ніколи не знайти.
  А овочі і фрукти в принципі ніколи навіть не завозяться свіжими. Десь мабуть безкоштовно набирають відстій і продають.
  Ще в них завжди брудно і тхне.
  Коротше хай горять вогнем, ще й після таких акцій.
  Цікаво, яке падло їхній власник.

 3. Hatanga коментує:

  Аналогічну акцію наразі проводить ЕКО-маркет, тільки вони пропонують купити якісь ковдри та подушки. Назву марки не пам”ятаю, але здається мені, що і там знижка така ж виссана з пальця

 4. NoLogo коментує:

  такі “акції” проводять усі торгові мережі …сезонні чи святкові знижки теж неіснують

  • kaban коментує:

   и почему же сезонных и праздничных скидок не существует??может, на базаре, и нет. развода у нас, конечно, полно. но распродажи уже до Украины добрались наконец-то

   • NoLogo коментує:

    тільки ціни спочатку добряче завишують а тоді трохи скинуть …головне вивіску начіпити – мінус 50 чи 70 відсотків

  • gloria коментує:

   точно. Зараз таку ж акцію ( з посудом) пропонує і Метро. Дякувати Богу, у Франківську Велику кишеню закрили.

 5. Медуза коментує:

  Працюю в сфері рітейлу вже більш ніж 5 років і скажу вам що ВК лайно рідкісне. У негласному рейтингу консультантів з нерухомості нижче ВК вже нема нічого. До своїх співробітників ця контора до речі ставиться ще гірше ніж до покупців. Отаке

 6. тестер коментує:

  відомої французької марки Vitesse
  эта марка имеет такое же отношение к франции как и к луне или марсу.
  обычный китай, точнее обычный китай по ОЧЕНЬ необычной цене.
  тоже самое гипфель, бергоф и т.п.
  брать не рекомендовано.

 7. Марі коментує:

  я філолог за фахом. в шобула від вивіски адміністрації – чотири помилки в чотирьох словах. Нездари…

 8. Марі коментує:

  вибачте, поспішала опублікувати комент і сама помилку зробила. Хотіла сказати, що була в шоці.

 9. Марі коментує:

  чи можна тут розміщувати власні невеликі замітки? якщо так, то яким чином це зробити?

  • Marmuletka коментує:

   Можна.
   Якщо ви зареєстровані у вас у панелі керування має бути можливіть додавати записи.
   Будуть питання – задавайте.

 10. Фикус коментує:

  в біллі такі фішки на “акційний товар” діють вже роки два точно(((

 11. Андрій коментує:

  Я два роки скупаюсь у кишені (бо далеко до нормальних магазинів) і учора я вперше бачив яйця молодше тиждня. Ура!

Open all references in tabs: [1 - 5]

Напишіть відгук