Українські судді найчесніші судді у світі!

Просто боляче читати як незаслужено змі клюють наших чесних суддів.

От суддя Жанна нічого поганого не робила, ну регулярно перекривала виїзд з двору своїм Поршем Каєном, але хіба ж то проблема? Вона просто намагалася зменшити кількість заторів в Києві, а її за це буквально почали поливати брудом, тож пані Жанні здалося логічним відкрити кримінальну справу проти людей, які насмілилися критикувати її законну діяльність з перекриття виїзду. Адже якшо за справу взялася суддя, то справа одразу ж стає законною. Немає слів, бідна жінка! Тож я висловлюю підтримку цій дамі і хочу, щоб її трагічна історія з’явилася ще й на цьому сайті.

Представники столичної міліції 22 березня намагалися отримати доступ до сервера інтернет-видання “Цензор.нет” через коментарі під статтею про суддю Жанну Бернацьку.

Як розповів “Телекритиці” головний редактор “Цензор.нет” Юрій Бутусов, такі пояснення надав виданню заступник начальника київського відділу з боротьби з кіберзлочинністю Тимофій Ковалишин.

“Він сказав, що якщо ми не дамо ip-адресу тих, хто написав коментарі в темі “Суддя господарського суду Жанна Олександрівна Бернацька своїм джипом Порше кайєн демонстративно і нагло не дає виїхати нікому з двору. Як боротися з такими виродками?”, то вони будуть вимушені знову йти за сервером, щоб викачати з нього інформацію і віддавати експертам на розшифровку”, – сказав Бутусов.

“Виявляється, суддя відкрила кримінальну справу, щоб міліція розібралася з тими, кому її машина заважає з двору виїхати!”, – обурився він.

Слідчий Голосіївського райуправління ГУ МВС у Києві надіслав до “Цензор.нет” запит, у якому просить надати всю наявну інформацію про осіб, які розмістили коментарі під створеною 12 лютого цього року користувачем на ім’я В’ячеслав темою: “Суддя господарського суду Жанна Олександрівна Бернацька своїм джипом Порше кайєн демонстративно і нагло не дає виїхати нікому з двору. Як боротися з такими виродками?”.

Слідчий пояснює свої дії тим, що розслідується кримінальне провадження, внесене до Єдиного реєстру досудових розслідувань № 12013110010002834 від 26 березня, розпочатого СВ Голосіївського РУ ГУ МВС у Києві на підставі ст. 92 та ст. 93 КПК України.

Поки що з’ясовується, що саме є предметом розслідування у цій справі.

За інформацією інтернет-видання “Цензор.нет”, 22 березня представники столичної міліції прийшли до його дата-центру і намагалися отримати доступ до сервера, однак після публікації повідомлення про це на сайті видання відмовились від своїх намірів.

Правоохоронці мотивували свої вимоги постановою по Єдиному реєстру досудових розслідувань № 12013110010002834 від 18 березня. Відповідного документа вони не пред’явили.

via Віталій Уманець

14 відповідей “Українські судді найчесніші судді у світі!”

 1. ST коментує:

  сподіваюсь сервер рагулів знаходиться за межами цієї казкової країни)

    ST

 2. shade коментує:

  за нами вже виїхали

    shade

 3. Петро коментує:

  Насправді нічого дивного, якщо наші люди і надалі будуть продовжувати терпіти, скоро ми відчуємо всю красу тоталітаризму на собі.

    Петро

 4. Гэпа коментує:

  І не боїться, стара корова? Вважає себе царем і богом?

    Гэпа

 5. Koko коментує:

  nu toshnit uzhe ot etih zhlobskih zhirnih mord. skolko mozhno!

    Koko

 6. Oka коментує:

  Сначала на крышу, капот, багажник и лобовое стекло крошится влажный хлеб. Птички кюшают. Обычно все понимают с первого раза. Для особо непонятливых затем на те же места прикладывается зелёнка для светлой краски, корректор для темной. А фото в фейсбуке слишком интеллигентно для этой ТП.

    Oka

 7. Oka коментує:

  ТП – тупая пизда (тм)

    Oka

 8. Vit коментує:

  Неужели она не понимает, шо рано или позно за ней тоже прийдут. И будет это уже очень скоро…

    Vit

 9. Ket коментує:

  takie dolgo ne zhyvut

    Ket

 10. крот коментує:

  Спалить ведьму!

    крот

 11. YuraNets коментує:

  ПАТ з під Оболонь, заряжена 95-А, своєчасно підпалена и підкинута під днище вражої субстанції, вилікує всі проблеми. СЛАВА УКРАЇНІ !!!!

    YuraNets

 12. MuseTess коментує:

  Моральные дистрофики, считающие себя супер-расой в своих судейских рясах!

    MuseTess

 13. Олексій коментує:

  Регіоналівські морди, вже так знахабніли, що вже саджають без причини=
  Свобода слова глушиться. нічого писати поганого про владу не можна=
  Але в країні є покращення….
  Скоро на Україні нікого не залишиться, населення звалить за кордон, поїдуть всі, навіть комуністи, залишаться тільки регіони і опозиція, які будуть спорити, чому так сталося і хто в цьому винний…….

    Олексій

Коментувати Скасувати відповідь

Напишіть відгук