Тиждень моди: чорне

Ну що ж, зізнаюся, я не писала про тиждень моди хоча давно могла б лише тому, що хотілося якось згрупувати найбільш вражаючих персонажів і відтак полегшити вам процес сприйняття і перетравлювання побаченого. Ну от, наприклад, зараз я викладу підбірку образів з домінуючим чорним, тому якщо одразу отак перейду в колір, то, боюся, і у мене, і у вас буде невелика травма. А може й велика.

Що можу сказати, чорний вважають одним з найбільш безпечних кольорів, таким, з яким проколотися важко. Ха! Українські модники доводять протилежне.

Причому фігово виглядати можна не лише за рахунок зайвих аксесуарів та тканини, можна просто дістати десь костюм гурту “Комбінація” зразка 80-х і вуаля! шанс стати королевою сільскої дискотеки просто у кишені.

Хоча зазвичай все-таки проблема здебільшого у надлишку тканини. Важко дивитися на надлишок, особливо зважаючи на те, що в Африці діти голодують.

Ще світські леви і левиці нагадують нам про те, що чорний колір є прекрасним фундаментом для акцентів різного роду.

От Світлана Вольнова знається на акцентах. Хуяк і складається враження, що тебе тикнули обличчям в її лобкове волосся. Видовище не для нервових. Ви ще вірите в те, що чорний – безпечний варіант для виходу в люди?

Не всі готові до трюків накшталт адаптації класичної сцени з “Основного инстінкту” для української публіки, як це зробила Світлана Вольнова, тож можна обмежитися кольоровими акцентами.

Причому не обов’язково акцентувати кольором одяг, можна акцентувати курячу гузку на власному обличчі.

Курячі гузки, як ви знаєте, вічний тренд.

Ще можна просто пофарбувати губи гуталіном, теж непоганий варіант.

Психоделіка рулить, знову ж таки!

Окремо хочеться відмітити жовті та золоті акценти у поєднанні з чорним. А в деяких випадках і “фапотьку”.

Чорне з золотом і у вас всі шанси пртягнути до себе увагу місцевої гопоти.

Тепер просто без коментарів, бо дійсно навіщо слова, якщо дами і без того богині.

Закінчити хочеться на позитиві і підготувати вас до наступних випусків. Там де чорний зустрічається з білим починається апокаліпсис.

фото © mainpeople, dusia, e-motion, tabloid, bestin, fashionblog.com.ua

4 відповідей “Тиждень моди: чорне”

 1. жужу коментує:

  у мене тільки одна асоціяція після перегляду

    жужу

 2. Ганко коментує:

  Вольнова просто засос на стегні демонструє, тому такий виріз. А з гопником це Куся прийшла? Оце Сашок лікує, мабуть

    Ганко

 3. Lemko Toyvo коментує:

  Милі рагулята,
  Ваші пости звісно вражають, але, будь-ласонька, зверніть увагу (перевіряйте) написані Вами пости, у них повно помилок (як граматичних, так і пунктуаційних)!!! І вже, до речі, не вперше!
  Вважайте, бо так й самим можна зарагулитись!

    Lemko Toyvo

 4. Helga коментує:

  здавалось би, чорний так важко зіпсувати, а їм це вдалося
  поясніть хтось Вольновій, що носити босоніжки з колготами це дурний тон, босоніжки тому й звуться так, бо надягаються на босу ногу. а про фото “товар лицом” з нею ж я навіть не знаю, шо сказати. ну дуже вже вона заміж хоче
  чувак в спортивному костюмі – абзац. я по ходу якась дурна, все життя думала що спортивні костюми для занять спортом придумали.
  це повні гайки

    Helga

Коментувати Скасувати відповідь

Напишіть відгук