Телетріумф і телетріумфатори

Ну що, всі вже написали про “Телетріумф”, переважно передруковуючи перелік лауреатів премії, а я про це писати не буду, тому що для мене, що “Телетріумф”, що “Людина року”, що “Міс Україна”, що “Viva найкрасивіші” – всі вони проходять десь у схожому форматі, їхні результати насправді цікавлять тільки самих лауреатів, а найвідвертішою і найпрозорішою частиною кожної церемонії є “червона доріжка”. От де “нє спрятатса нє скритса”, хоча дехто ще намагається це зробити, наприклад, прикриваючись надто відвертим декольте з надією, що обличчя не запам’ятають.

А банти! Які банти! Традиції Проні Прокопівни живуть! І головне, як гарно банти урівноважують масивні сережки.

Історично (з часів СССРу, коли наша повсякденність була сірою) так склалося, що багато всього рябого чомусь автоматично означало “красиве”.

Анжеліка Рудницька мужньо продовжує історичну традицію, вдягаючись ніби й в темненьке, але воно все таке різнофактурне, що від розглядання починає боліти голова.

Відверто не розумію, навіщо людям з нормальними тілами так задрапіровуватися зайвими складками. Може вони купили забагато тканини? Так можна було шапочку пошити чи шось таке:)

Наталка Валевська останнім часом не тусується і я вже забула, наскільки аристократично може виглядати непрофарбоване коріння волосся у комбінації з однотонним хутром.

Таня сукню, вочевидь, оздоблювала серветками, а взуття наводить на думку про те, що після “Телетріумфу” у неї заплановане змагання з танців на пілоні.

Головне, що публіка настільки “старалася” виглядати пристойно, що Монро серед них особливо не виділялася.

Їй вже варто починати носити футболки “Всі баби як баби, а я Монро”, бо саме на таку думку наводять подібні фото)

Арфуші, здається, збиралися на дискотеку в ПТУ, а водій просто їх не туди привіз.

А Борисюк як завжди оригінально підійшов до питання дрес-коду “black tie”.

Причому організатори намагалися організувати все так, щоб навіть глядачі виглядали пристойно. Втім, мені здається, що краще було б провести роботу серед гостей.

А то гості якось забули, що вже майже зима і вдягалися так, ніби церемонія проходила в сауні.

Ну це ж неймовірно тяжко в ніч на 1 грудня утриматися і не вдягнути ліфчик напоказ.

А от Розинська порадувала. Дуже монументально, не жінка, а колонна.

І загальний образ. Гарно все – сумочка, хутро, взуття, лисі охоронці(?). Підібрати аксесуари з таким талантом не кожному вдається.

А ця дівчина забула вдягнути під’юбник.

Кульбаба і цим все сказано.

А от Оксана Пекун неочікувано показала, що панк живий!

Ну і ще кілька.

 

Ну і насамкінець зізнаюся, що після всього цього ахалай-махалаю найбільше мені сподобалося оце вбрання. Ну погодьтесь, це ж таке мімімі)

фото © bestin, mainpeople, mediananny, e-motion, absurdu.net

11 відповідей “Телетріумф і телетріумфатори”

 1. Nastasman коментує:

  панда виглядає пристойно, кольори – стримані, нічого зайвого.

 2. Ljalja-Olja коментує:

  Мені Пекун нормальна, дуже навіть пасує їй така зачіска. А тьоті на перших двох фото явно необхідно підібрати нормальний бюстгальтер. І то негайно.

 3. Міла коментує:

  Від такої кількості несмаку очі болять.

 4. Mo коментує:

  шо за “котельные” платья, для екскурсії по котельням чишо ))))

  • Oka коментує:

   Это организаторы решили, что все в коктейльных платьях и в дубленках выйдут постоять на граните и повизжать розинским-монро за 70 гр.

 5. Верундер коментує:

  Ну просто абасратса! Где я была?!

 6. Ксенія коментує:

  Главное – віглядеть нужно красиво! Даже в котельном платье

 7. Dirk Digler коментує:

  Монроха надоело показывать бабак как надо одеваться, сходила на Троещинский рынок и вырядилась как шлюха, а может просто нового спонсора срочно нужно подыскать?

  • Dirk Digler коментує:

   про Арфушей авторка шикарно отожгла +1000

 8. гав коментує:

  сукня кульбаби сподобалася. що не так?

 9. вікторія коментує:

  Думала, що Ви мені знову мою однокласницю показуєте, заставляючи серце радіти. аж придивилася: точно – анжеліка РУДНІЦКА!!! Її таточко досить “відомий” у Рівному – ходить по всіх “богемних” кабаках і розказує, як він дресирував Ліну Костенко. Так і каже. при нагоді можете в нього перепитати, шо то значить. як був скандал із кольчугами, то він у газетах “прославлявся”, що кольчуги будував, а коли в чорнобильців наш уряд почав пільги віднімати – уже він друкує, що в чорнобилі був. і на підводній лодці служив, і на флоті, й на Колимі в сталінських таборах із терміном 10 років… І на війні 2-й світовій. Його бабця тоді, бачте, всі діаманти гітлерівцям продала, щоб тільки їх малих від смерті викупити. дав би бог тій бабці більше скупості – й не ходило б по землі стільки ницих людей. а предок у РУДНІЦКИХ – з італійського роду сцевола. так і пише. будете в РІвному – перепитайте, чи хоч десята частина цих казок – правда.

Коментувати Скасувати відповідь

Open all references in tabs: [1 - 6]

Напишіть відгук