Студентська красуня

В Ізмаїлі провели конкурс “Студентська красуня”. Виглядало це приблизно так.

Однією з умов конкурсу, наскільки я розумію, було згребти дома якийсь непотріб і зробити з цього костюм. Можливо ставкою було те, що непотребу наші дівчата не знайдуть і тому їхні костюми будуть дуже мінімалістичними, але щось пішло не так…

З іншого боку, студентський креатив дуже нагадує мені підхід до дизайну Олексія Залевського, так що дякую за те, що це не привезли на фешн вік, а всього лиш в місцевий актовий зал.

Окрім конкурсу психоделічного костюму, був ще конкурс на костюм патріотичний. Патріотизму вистачило на конкструкції типу мішок, у яких прорізали дірки для рук та голови.

Дівчата, вас хтось обдурив. Мішок може бути патріотичним, тільки якщо він міцно зав’язаний, а всередині сидить який “ополчєнєц”, що чомусь вирішив, що він “звільняє” Донбас. У всіх інших випадках мішки з патріотизмом не дуже поєднуються.

А так все як завжди. На рівні сільської дискотеки минулого сторіччя. Тільки зі стрічечками. Зверніть увагу на “Міс Грація” на задньому плані.  Міц Грація і коров’ячі ратиці.

Двом конкурсанткам стрічок не вистачило. Гадаю тільки тому, що в організаторів забракло фантазії. На майбутнє пропоную – “міс червоний пояс” і “міс черній квадрат”.

 


Коментувати Скасувати відповідь

Open all references in tabs: [1 - 7]

Напишіть відгук