Собачка й окуляри

 

Цього милого песика його власниця взяла на вечірку для тих, хто носить окуляри. Песик не витримав засилля гламуру навколо і наклюкався, скориставшись першим-ліпшим фужером. У вас, мої любі, нерви міцніші, тож запрошую під кат.

 

Гості зібралися, щоб подивитися на показ найгламурніших і наймодніших окулярів. Хоча скидалося на те, що обов’язковим елементом образу була нижня білизна, бо чомусь більшість суконь була достатньо прохорою, щоб побачити, що ж там під нею. Тільки навіщо?

А от Кульбабі взагалі можна не носити окуляри. У її випадку окуляри допомагають тільки тим, хто погано бачить, та й то, коли вони їх знімають, якщо у радіусі їх зору з’являється така засліплююча краса.

Ще була гламурна телеведуча у сукні, про яку нічого хорошого я придумати не можу. Як і про позу на фото.

Та найбільше я тішуся з двох дам, які вже багато років є моїми кумирами – Оксани Байрак і Ірини Алцибеєвої. Маю надію, що їхнє тісне спілкування можливо виллється у творчий тандем і тоді вони створять щось таке, що стане золотим стандартом того, про що я тут пишу. Та й взагалі, вони самі як золотий стандарт.

А це юне покоління переймає досвід. Ну з виразом обличчя вже вигодить непогано.

фото © absurdu.net, e-motion, tabloid

 

11 відповідей “Собачка й окуляри”

 1. Iriska коментує:гиги, собака-бухлолизака)

  стривайте, поруч з Байрак…це ж Магіка де Гіпноз!

 2. Лидия Тропман коментує:Да прикольные у меня фото получились с собакой)))) Она реально шампанское пила)))
  • Ганко коментує:а вона вам в сумку не напісяла?
   • Медуза коментує:А не наригала? Пардонтє за натуризм
    • terapevt коментує:А не наклала? пардоньде вже й мене.
     • Iriska коментує:шо ви понімаєте!
      там спеціальне отвєрстіє для етіх целєй
   • Лидия Тропман коментує:Это не моя собака я фотограф!
 3. gav коментує:Мартишка подалась в гламур
  і модной стала.
  А від людей вона слихала,
  шо супертренд сезону –
  це очки, шампанське, ридикюль і собачкИ.
  От токо шо-куда носіть – бальшой вопрос…
  А в цуценяти від шампанського – понос.
 4. Яночко коментує:Нарешті! Нарешті на цьому сайті з’явилася Алцибєєва. Я так чекала, так чекала. Рибонька моя. Як це вона раніше не потрапила до поля зору місцевих авторів? А у неї ще доця-мамина копія є, майте на увазі.
  • Marmuletka коментує:Я про неї знаю, але щось вона не дуже тусить, та й відео з нею не так багато в мережі. Якщо натрапіте на щось цікавеньке, то надсилайте лінк.
   • Яночко коментує:Я з нею колись особисто трохи спілкувалася (треба сказати, що кілька років тому виглядала вона значно краще, її зараз всю скособочило, певно, силікону забагато в губи вгатила). Ставлення до життя і до оточуючих у неї точнісінько рагульське. Просто ідеальна зірка для цього сайта. Дуже дивно, що не тусить.

 

Open all references in tabs: [1 - 3]

Напишіть відгук