Скотобаза краси і шляхетності

Господи, якого тільки соусу не придумають, щоб якось презентабельніше подати виставку цицьок у напівпрозорій білизні. Тепер це називається “конкурс краси і шляхетності Міс Бюст”. Ну не знаю, чому конкурс краси, а не виставка на скотобазі?

В принципі, окей, красу я ще розумію (кому і кобила наречена), але шляхетність тут яким боком?

Хоча ні красу я теж не розумію, яка краса може бути, коли чувак у светрі типовому для вечора бардів вручає дипломи в рамочках напівголим дівчатам?

О, труси подарували! Яка радість!

Подія викликала неабиякий ажіотаж. Бажаючих її зняти було більше, аніж відвідувачів. Хоча прес-реліз малює отаку картинку:

С первого взгляда на заполненный зал создавалось впечатление чего-то грандиозного. Глядя на горящие и восторженные глаза мужской половины аудитории, и заинтригованные улыбки женской, складывалось теплое и радужное предчувствие наступающего действа. И вот все готово: в зале звучит зажигающая музыка, а на сцене ведущий Сергей Величанский объявляет начало вечера. Под софиты и прожекторы снисходят с лестницы прекрасные участницы, оторвать глаз от которых трудно не только всему залу, но и прибывшей на мероприятие многочисленной прессе. Девушек окружают камеры и фотографы, ведь каждая из них достойна самых высших похвал!

Ну і задля справедливості не можу не згадати про “благодійну” складову події.

Цель проекта от OC Luxury Event – привлечь внимание к проблеме, а так же с помощью благотворительно аукциона, собрать деньги для помощи женщинам с диагнозом рак, что удалось организаторам на славу! Ведь именно по статистике, в большой груди, чаще всего появляется злокачественная опухоль, диагностируемая как «рак молочной железы».

Дуже цікаво як вони привернули увагу до цієї проблеми і скільки грошей зібрали.

фото (с) Mykola Voloshyn via starlife

31 відповідей “Скотобаза краси і шляхетності”

 1. Limonka коментує:

  хто написав такий жахливий прес-реліз?!
  Ведь именно по статистике, в большой груди, чаще всего появляется злокачественная опухоль, диагностируемая как «рак молочной железы»
  онкологи мають аплодувати стоячи за такий матьорий діагноз.
  чувак у бидляцькому светрі – навпевно, якийсь скромний меценат, можливо, тйо самий Олег Скирда, чиє ім’я зафіксовано на екрані.
  дуже цікаво, яким чином збиралися гроші на благодійність и куди саме вони будуть спрямовані. привіт від податкової служби.

  • вікторія коментує:

   податкова дрочить уже давно замість притягати чинуш до відповідальності за вкрадені кошти. тільки не балабольте, п. Лимонко, що вам не все одно. Автор прес-релізу мабуть, особисто переконався що кожна його учасниця гідна найвищих похвал. задовбала ця вдавана небайдужість. або беріть у руки вила й наступайте, або … не піздіте!

   • olyasha коментує:

    Взагалі, спішу нагадати, що це блог Рагулі – все найсмачніше в українській еліті: від трусів до автів, а не Вісник Чорносотенця. Сюди заходять саме попиздіти, а не розробляти плани захвату влади та перетворення України на Гетманську Республіку.

    • Жорж Пєтровіч коментує:

     Ні Гетманську Республіку неможна, бо тут же знов все просруть ці унтерменші і будуть безсило скиглить про мову словїну, европейський вибір та сплюндровану комуняками неньку. Тіко Велика Хазарія. Тіко хардкор.

    • вікторія коментує:

     Ні, Україна вже давно перетворилася на країну блядєй Арфуша. куди їй до Гетьманщини. привіт від податкової служби. вона б ваші екзоджірейти оподаткувала – купила б собі десять додаткових лексусів до автопарку.

   • Limonka коментує:

    вікторія, шо ви мелете, у вас всі вдома? автор прес-релізу особисто перелапав за цицьки всіх учасниць, ви це мали на увазі? а взагалі я не зрозуміла, шо ви хотіли сказати своїм гнєвним постом. так же как і оляша, чи хто там ще.

    • Limonka коментує:

     прошу вибачення у olyasha, я зрозуміла, що це відповідь вікторії.

    • Helga коментує:

     та персонаж “вікторія” (а що, імена писати з великої літери в першому класі не навчили?) то дуже цікава особистість, це справді хвора на голову людина
     час відкривати на Рагу.лях власний філіал Київської психіатричної лікарні ім. Павлова

     • вікторія коментує:

      так організуйте “конкуср” краси, пишіте його з великої літери, зберіте гроші на благодійність і відкрийте! Вам всі карти в руки. Ніхто не звязує, не перешкоджає, податкова не тисне… не сумніваюся, що ці штори-паєтки – це ваші творіння, а ми ж такі психічно хворі, бо їх критикуємо…

    • вікторія коментує:

     може, й перелапав. як філолог я маю повне право це припустити завдяки закладеним у тексті паралогічним засобам. привітик ще раз податковій службі, яка дрочить.

     • Helga коментує:

      шановна пані філолог, я працюю зовсім не в тій сфері, яка займається конкурсами краси
      а щоби не бути голослівною підіть знайдіть штори-паєтки мого творіння, а то шось ніде я їх знайти не можу тільки вдома штори нейтрального кольору висять, і ті в магазині куплені

 2. efeefef коментує:

  http://twitterru.blogspot.com/ ы

 3. mihhoy коментує:

  Срамота. Тысячи её.

 4. жужу коментує:

  якось попахує работоргівлею. Принаймні, так виглядає.

 5. Аннет коментує:

  Дівчата на каблуках у цих станіках як страуси у загоні. Але страуси якісь симпатичніші, чи що…

  • olyasha коментує:

   девочки, а может, мы все завидуем?

   • Helga коментує:

    точно

    • вікторія коментує:

     от прям аж плачем від зависті. ХД!

 6. Cyclik коментує:

  а мне нравится.

  • котик мурчік коментує:

   Таки гарний конкурс. Позитивний.

 7. Палкийприхильниксанатана коментує:

  Не думаю, що боротися з раком молочної залози слід чараз демонстрацію різнокаліберних цицьок. Виходить, за логікою, щоб зібрати гроші на боротьбу з раком шийки матки, треба продемонструвати…

  • вікторія коментує:

   + 100%

 8. www коментує:

  на последней фото, на левой колонке лежит бабло. он с ценниками там ходили ?

  • www коментує:

   *они

 9. kuku коментує:

  мир перевернулся с ног на голову. уважающая себя девушка не станет принимать участие в подобно даже за хорошие деньги. а это не девушки, а очередной позор эпохи. тьфу

 10. Helga коментує:

  ну такий собі, нормальний м’ясний ряд: тут тобі і грудинка і філе, все як треба

  • вікторія коментує:

   я вгадала: ви патологоанатом. у психіатрію вас ніхто не пустить.

   • Helga коментує:

    дизайнер штор з пайетками-паталогоанатом, блін, скільки всього цікавого дізнаюсь про себе
    бачу що моя скромна персона викликає у вас чималий та явно нездоровий інтерес. мушу розчарувати: я традиційної орієнтації, і мені дівчатка можуть подобатись тільки як друзі, та й коханий у мене є.
    та ви так не переживайте, моя люба, сучасна психіатрія творить дива, і вас теж вилікують

 11. вікторія коментує:

  а хіба це еліта, якщо вона таке виробляє? це тупо голови колгоспів, які організували виставку племінної худоби… правильно підмітила Мармулетка – “скотобаза”. тільки деякі з податкової ображаються. нічого, скоро і їх можуть узяти на такі конкусри.

 12. shade коментує:

  невольничий рынок как он есть. правду говорят, что лучший раб – тот, кто считает себя свободным… и на ошейниках с цепями какая экономия выходит.

 13. PuX коментує:

  як я розумію, мова тут про убогість заходу. насправді це поєднання стандартних речей для модних краль. вони завжди одноклітинні, підтримувати якусь (якусь – ключове слово) благодійність для них – обов’язкова річ. рак там, може якісь африканці чи ще що.
  а розглядати явище взагалі якось не бачу сенсу бо існує ж Vistoria’s Secret і нічого… кумедна та інтерпретація, яку можна бачити на фото.

Коментувати Скасувати відповідь

Open all references in tabs: [1 - 5]

Напишіть відгук