Скандали, інтриги, розслідування по-луганськи

На хвилі нового оберту протистоянь луганського депутата Ландика та побитої ним дівчини спливло дуже цікаве відео. Навіть не відео, а повноцінна художня кінострічка, яка викриває аморальну шльондру Машу та доносить до нас, невігласів, правду про солідного, поважного чоловіка, який усього в житті досяг сам, аж тут на нього підступні ЗМІ влаштували замовну облаву з політичних мотивів. Виявляється, і таке можливо – замовна медійна облава на регіонала.

Початок у фільму інтригуючий. Завзятий журналіст-правдолюб на ім’я Алєх (Олег по-нашому), із калічною дикцією та характерним “геканням” малює з дочкою принцес (дивіться з 0:27). Аж тут йому невідомий товариш, також ніяк не пов’язаний із Ландиком – просто дуже допитливий, надсилає фото білявки Маші, учасниці скандалу, “враскарячку і галишом”. Алєх страшенно лякається, що його малолітня дочка це побачить і дізнається, що можна заробляти проституцією! Напевно, усе виховання в родині ґрунтувалося на приховуванні від дівчиська цієї таємної спокуси, і тут такий облом. Яку ж дурепу змусиш працювати, коли вона дізнається про цю халяву? Алєх вирішує помститися повії за створену небезпеку й розпочинає “незалежне журналістське розслідування”.

У ході розслідування виявляється, що син нардепа Ландик – ніякий не мажор, адже йому цілих 40 років, він також депутат і навіть має власний бізнес! Як можна навіть порівнювати цю успішну людину зі шльондрою Машею, яка приперлася о третій ночі в гендель побухати? Хоча з іншого боку, воно й зрозуміло – вона прийшла на роботу, чоловіків чіпляти. А от чому туди припхався батько сімейства, депутат, бізнесмен і взагалі зайнята людина Ландик? А-а-а, виявляється, в його друга народилася дитина, і відзначити цю подію наступного дня – мабуть, страшенна неповага до новонародженого. І тим не менш новоспечений батько всаджується за столик до повій.

І тут починається екшен. Дивіться з 09:30.

Краля ніби ненароком виливає на депутата сік. Він благородно робить вигляд, що не зважає, але за мить повертається. У цей вирішальний момент голос за кадром пояснює нам, тупакам, що Роман “возвращаєтся за ізвінєніями”. Це щоб ми не подумали зайвого, коли на відео він починає старанно поливати напоями обидвох дівок.
Але й ця помста не вирішила суперечку. Провітрившись, Роман вертається втретє й, очевидно, починає погрожувати чи кидати понти, оскільки білявка хапається рукою за графін, а коли клешня героя тягнеться до її волосся – таки вмазує його графіном по башці. І отут ми можемо бути щиро вражені продуманістю дій провокаторів. Це ж як треба було розрахувати кожен крок, щоб передбачити третє повернення і впадання в “афєкт” мирного та солідного депутата-бізнесмена! Тим часом диктор не втомлюється пояснювати нам, що насправді відбувається, щоб незмонтоване відео бува не ввело нас в оману. “А єйо падруга, тоже порнозвєзда, питаєтся памєшать раману ландіку даставіть коршунову в міліцію” – і ми бачимо, як він волочить її по підлозі за волосся. Доставляє в міліцію, тобто.

Але все ж на звинуваченнях підступних медійців і невизначених політичних ворогів автор відео не зупиняється. На 12:45 він трохи відхиляється від курсу й повідомляє, що винен у всьому прецеденті все-таки кум Ландика, котрий “забил о только что родівшейся женє”. Так-так, “родівшейся”! Вдумливість і розуміння диктором сценарію, який він читає, не викликає жодних сумнівів.

Усі 28 хвилин відео щедро всіяні порнографічними фото- й відеозаписами диво-Маші, адже дурню ясно, що не може бути така аморальна особа позивачем, а такий солідний і успішний мен – обвинувачуваним. Це ж нонсенс! Кожна радянська бабулька з вашого під’їзду це зрозуміє.

Ви гадаєте, що доблесть і благородство Ландика закінчуються на історії про його життєві досягнення, а також про його чемну поведінку в ресторані? Ні. Він ще й, виявляється, в Росію здриснув не з метою переховуватися, а щоб не створити зайвих проблем тій невдячній Маші. Дивіться на 13:55 : у Росії він знімав шви, щоб не довелося звертатися з ними в українську міліцію, але й там довгі руки політичних ворогів його дістали й посадили на 4 місяці. От завжди чесним і шляхетним так не щастить!

Розводячи далі трагічну оповідь про непросту долю чиновників, у яких завжди є вороги, автор нагадує нам, як батько Ландика, славнозвісний нардеп, побив даїшника, про що, на жаль, дізналася вся країна. Це ж беззаперечний доказ медійної заказухи! А зовсім не того, що в них уся сімейка – свавільні агресивні мудаки, як могли б подумати непідготовані глядачі.

Не знаю, чи варто й зазначати, що підступно “замовлений” судовий вирок Ландику вилився аж у випробувальний термін.

У кінці автор закликає нас, переглядаючи чергові новини про політиків, завжди замислюватися: “Каму ето может бить виґодно?”. Звісно ж, він не мав на увазі свій відеошедевр, але пізно, ми вже замислились. А й дійсно, кому він більш вигідний – журналісту, настільки незаангажованому, що просто так взяв і безкоштовно витратив час на монтаж і художню обробку півгодинного відеосюжету, з титрами, музикою та акторською грою “ось я і моя дочка граємось”, “ось мені дзвонить товариш”, “ось я стурбовано озираюсь” – у стилі дешевих телепостановок “Сімейні мелодрами” – і все це заради незнайомого йому оскандаленого політика. Чи все-таки цей ролик вигідніший Ландику, який нещодавно розпочав кримінальну справу проти своєї жертви, і знаючи, яку роль у минулому зіграла громадська думка, вирішив цього разу самостійно подбати про інформаційний фон справи?

І все ж ані понура інтонація, як у двієчника на уроці читання, ані дикція, яка унеможливила б кар’єру журналіста, ані смислові помилки в закадровому тексті, ані дешева сюжетна лінія з дебільною аргументацією на рівні останнього бидла не наводять на думку, що це відео – і є справжня заказуха, яку ці дауни ніколи, ніколи не навчаться робити правдоподібною. Хоча ні, чекайте. Наводять.

12 відповідей “Скандали, інтриги, розслідування по-луганськи”

 1. Медуза коментує:

  И не встыдно ж тому Алеху…

    Медуза

 2. Warge коментує:

  Що батько, що синочок… лайно у них замість крові.

    Warge

 3. Данка коментує:

  Фраза на початку 7 хвилини винесла мозок. В ній уся суть. Ота, яка про мажорів, які не несуть відповідальності за вчинені паскудства. Ландік прирівнюється до них. Які ще можуть виникнути питання?

    Данка

 4. Pingvin коментує:

  ” Заказуху” замовив, але вирішив заощадити ( бабла зажав) і купив дешевого алеха… Так йому , мудаку, і треба. Може з часом трохи вивонялося б, а він взяв і знову всравсь.

    Pingvin

 5. vlad коментує:

  Ех, алєх, рісуй лучче принцес

    vlad

 6. Z-Luka коментує:

  После просмотра десяти минут, жутко захотелось сходить в душ.
  Ландик все равно доя все останется грязной паршивой тварью, ибо образованность его великая и должность вероятно позволили поднять руку на девушку. Да и не важно откуда она и кто….

    Z-Luka

 7. Pingvin коментує:

  Хай живе і процвітає АЛЄХ! Такими алєхами , такі ідіоти , як цей Гландик, самі собі яму риють. Потім ці продажні жополизи першими своїх клієнтів і закладають, як жареним запахне, або інші грошей дадуть.

    Pingvin

 8. ніхуйово кошка дишіт коментує:

  Ландик гандон, ніякими фільмами ніхто не доведе протилежного.

    ніхуйово кошка дишіт

 9. phoo коментує:

  Ахухуххуееетть!

    phoo

 10. phoo коментує:

  Какие ландики белые и пушистые! Президент завидует.

    phoo

 11. юка коментує:

  Ребята, ну любой факт можно преподнести как угодно… из серии снять фильм – что Украина самая красивая, богатая страна, где живут умные, образованные люди. Или же снять фильм который покажет Украину как самую засранную (посмотрите что твориться только в парадных домов), грязную, блядскую страну, где живут одни алкаши и наркоманы, дома разрушаются, и вообще жизни тут нет. Я всегда стараюсь читать…между строк. Правда в том, что реального наказания за лишение людей жизни, нанесение увечий не несут наказания не только дети депутатов, но и обычные люди. Достаточно иметь определенную сумму. И как это не печально, как пострадавшая сторона. Могу сказать, что девочка не знает что такое реально телесные повреждения! Фильм конечно «ну такое», как и сама история)) и вот больше всего мне не понятно – зачем вы анонсируете такие видео на своем сайте?!

    юка

  • PuX коментує:

   жиденький такой комментарий… никакого между строк нету, есть верное утверждение про полный упадок и оруэловское про умных и образованных. точно так же как в истории с ублюдком. никто не имеет права избивать женщину, кем бы она ни была. ключевое слово здесь, кстати, избивать, а не женщина.

     PuX

Коментувати Скасувати відповідь

Напишіть відгук