Шоу номер 1

Знаєте, отак читаєш новини про те, що Валерія ніколи вже у нас не співатиме і така тиха радість. Аж тут з’являються представники нашого рідного (так, Вітчизну не обирають) шоубізу. Вони настільки не дають розслабитися, що часом навіть думаєш “може краще Валерія”. Але нє. Якщо вже міжгалактичне сміття вирішило захопити нашу країну, то воно йтиме до кінця. Чому міжгалактичне? Ну а як його ще назвати?

Це співак. Максим Новицький.

В принципі співати йому вже необов’язково, достатньо вийти в цьому костюмі і вже видно, що сяє “звізда”. Але він костюмами не обмежується у нього ще круте шоу прибережене. Все це так і називається “Шоу номер 1″.

І головне, що все це подається у супроводі прес-релізу, де однозначно накурений піарник пише “у многих ценителей современной музыки и клубного «дэнса», а также любителей столичной шоу-бизнесовой тусовки — была прекрасная возможность в начале весны подарить себе и своим любимым, родным и близким, — радость и наслаждение от оригинального шоу“.

Шоу настільки оригінальне, що складається враження, що деякі з його учасників зараз заб’ються в конвульсіях.

Блін, зараз вони ще ненароком викличуть диявола!

І цей номер був не єдиним. Інший номер можна було б назвати “Шпагат як релігія і стиль життя”.

Або ось, номер “Коли патріотичні кольори ситуацію не рятують”.

Зате тепер очевидно, хто викрав підпільний гардероб Пшонки.

Ну і кілька фото не зі сцени. Битва принтів і фактур.

Ну і “шоу номер 2″. Я ще ніколи не бачила такого захоплюючого поєднання хрестика, декольте і подвійного підборіддя.

фото (с) debosh.net

1 відповідь “Шоу номер 1”

  1. KoTasha коментує:

    О Боже!!! Эта “столичная шоу-бизнесова тусовка” в известном столичном клубе B52, что находится между мебельным магазином и Троещинским рынком))))) Там собирается сплошной столичный гламур! И звЙОзды подстать))))

      KoTasha

Коментувати Скасувати відповідь

Напишіть відгук